cs go fps arttırma
Oyun

CS:GO Fps Arttırma | Detaylı Anlatım

Cs go oyununu rahat oynayamıyor, istediğiniz FPS değerini alamıyorsanız bu yazıyı sonuna kadar okuduğunuz takdirde mutlaka FPS artışı elde edeceksiniz. Peki, Cs Go FPS arttırma yöntemleri nelerdir?

NOT: Aşağıdaki dosya sadece paylaşılmış olup, herhangi bir hata durumunda sorumluluğu dosyayı yayınlayan kişiye aittir.

Buradaki ayar dosyasını bilgisayarınıza indirin

İndirdikten sonra dosyayı açın. Launch Options (başlangıç ayarları) tıklayın. Aşağıda -novid ile başlayan satırı resimdeki gibi kopyalayın:

launch options

Daha sonra steam hesabınıza girin. Cs Go oyununa sağ tıklayıp Özellikler (properties) kısmına gelin. General kısmındaki ayarları aşağıdaki gibi yapılandırın:

steam cs go general

Ardından Local Files (oyunun kurulu olduğu dosyalar) kısmına gelin. Cs go oyununa sağ tıklayın > Özellikler > Uyumluluk > “Tam ekran iyileştirmelerini devre dışı bırak” kısmına tik atın. Bu ekran kartını gereksiz yoran ayarlardan bir tanesidir. Dolayısıyla Cs Go FPS arttırma işleminde etkilidir. Daha sonra “Yüksek DPI ayarlarını değiştir” butonuna tıklayın. Yüksek DPI ayarlarını geçersiz kılma başlığı altındaki seçeneğe tik atın ve her şeye tamam deyin.

Yukarıda indirdiğiniz dosyaya tekrar girin. Configs to install kısmına gelin. Burada karşımıza 4 tane seçenek çıkacak.

  • Ultra low: En düşük ayar seçeneğidir. Eski bilgisayarlar için önerilir.
  • Low end: Bilgisayarınız oyunu açıyor fakat ara sıra takılıyorsa bu seçenek önerilir.
  • Recommended: Bilgisayarınızda Cs Go oyununu oynarken herhangi bir kasma yok fakat FPS arttırmak istiyorsanız bu seçenek önerilir.

Benim size tavsiyem Low end ile başlayıp, ayarları kontrol edip daha sonra istediğiniz gibi şekillendirmeniz.

Low end klasörünü seçtiğimizi varsayarak anlatıma devam edelim. Klasöre girin, içerisindekileri kopyalayın. Steam’in kurulu olduğu dosyaya gelin (genellikle yerel disk C – program dosyalarının içerisindedir) ve userdata klasörünü açın. Karşınıza çıkan numaraya tıklayın > 730 (eğer yoksa en üstten 2.klasör) > cfg dosyasının içine yapıştırın.

Tekrardan indirdiğimiz dosyaya gelin. Optimizations > ISLC v1.0.2.1 (3.klasör) > İntelligent standby list cleaner ISLC (en üstteki klasör) programına sağ tıklayın ve yönetici olarak çalıştır deyin. Program ekranınız gelmez, bilgisayarınızın sağ alt kısmına simge olarak düşer. Çift tıklayıp ekrana getirebilirsiniz. Peki burada Cs Go FPS arttırma yolunda ne yapacağız?

Öncelikle eğer program çalışıyorsa FPS ayarlarını yapabilmek için stop diyerek durdurun. Wanted timer resolution kısmında sizde büyük ihtimalle 5.00 yazar. Bunu 0.50 olarak ayarlayın.

“Free memory is lower than” kısmına bilgisayarınızda ne kadar RAM varsa yarısını yazın. Örneğin 4 gb RAM olan bir donanıma sahipseniz, 2048 yazmanız gerekecek. “The list size is at” kısmına ise 1024 yazdıktan sonra programı tekrardan etkinleştirmek için start butonuna basın.

[box type=”info” align=”” class=”” width=””]Bu programın ne olduğunu merak edenler için: Arka planda çalışan gereksiz uygulamaları kapatır ve performansı oyuna odaklanacak şekilde ayarlar. Bu sayede Cs Go FPS arttırma işleminde etkili bir yöntemdir.[/box]

Biliyorum sıkıldınız fakat az kaldı. Şimdi indirdiğimiz dosyaya tekrar gelelim. Optimizations > CSGO exe priority > CsGoHighPriority programına çift tıklayıp “tamam” ve ardından “evet” deyin. Regedit komutundaki dosyalarınız kendiliğinden oluşacaktır. Eğer bu ayarı geri almak isterseniz CsGoNormalPriority dosyasına çift tıklamanız yeterli olacaktır.

Geri gelin ve Reg Optimization Fixes klasörüne girin. En üstteki klasör hariç bilgisayarınıza uygun bütün programları tek tek elinizle açın.

Yapamayanlar için videolu anlatım

Hepsi bu kadar. Cs Go FPS arttırma yazımızın sonuna geldik. Umarım işinize yaramıştır. Yorumlarınızı eksik etmeyin.

[box type=”success” align=”” class=”” width=””]https://webgazi.com/csgo-wall-hack-kodu/ Cs Go wall hack nasıl yapılır? Öğrenmek için bağlantıyı ziyaret edin.[/box]

Article written by admin

Merhaba, ben Batuhan. 22 yaşındayım. 2016 yılında Webgazi.com'u kurdum. O zamandan bu zamana sizlere yararı olabilecek içerikler üretmeye çalışıyorum.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

tiktok jeton hilesi - mmorpg oyunlar - kesintisiz tv apk - netblu apk - taraftar tv apk - tiktok jeton hilesi - cs 1.5 indir - gta 5 mobile hile apk - tiktok jeton hilesi tikplus apk - pop şarkılar