monster notebook
Bilgisayar

Monster Notebook Almak için 9 Sebep

Bu yazıda oyun bilgisayarı Monster notebook almanız için 9 sebepten bahsedeceğim. Böylelikle Monster notebook alınır mı? Sorusuna cevap bulacaksınız.

1- Geliştirilebilir kasa özelliği

Monster notebook almak için başlıca sebeplerden bir tanesi diyebiliriz. Örnek olarak Monster notebook aldığınızda cihazınızda 8 gb ram veya 240 gb ssd olabilir. Cihazı alırken veya aldıktan sonra internet üzerinden ram siparişi verebilirsiniz. Kasayı açıp ram slotunu kendiniz takabiliyorsunuz. Bu işlem cihazınızın garanti kapsamından çıkarmıyor. Kısacası Monster buna müsaade ediyor.

2- Ömür boyu ücretsiz bakım hizmeti

Cihazınızı satın aldıktan sonra 6 ayda 1 olmak üzere ücretsiz bakıma gönderebiliyorsunuz. Hem bakım ücretsiz yapılıyor hemde anlaşmalı kargo şirketiyle teknik servise ücretsiz gönderebiliyorsunuz. Peki bakımda neler yapılıyor?

  • Macun değişimi
  • Fan temizliği
  • Gerekli görüldüğü takdirde panel ve klavye temizliği

3- Klavye

Cihazın klavyesinin basınç hissi güzel ve göze hitap ediyor. Ayrıca bilgisayarınızın sağ alt tarafından kontrol merkezini girip klavyeyi renklendirebilirsiniz.

4- Turbo fan özelliği

Cihazımız zaten çok fazla ısınmıyor fakat ağır oyunları oynarken turbo fan özelliğini kullanabilirsiniz. Bunun için kontrol merkezinden giriş yapıyoruz ve önümüze gelen pencerede otomatik, özel veya en fazla modları karşımıza çıkıyor. En fazlaya aldığımızda turbo modu açılıyor. Aynı zamanda buradan işlemci ve ekran kartı sıcaklığını da görebiliyoruz.

5- İade garantisi

Monster marka laptopların 15 gün içerisinde koşulsuz şartsız iade garantisi var. İsterseniz farklı bahanelerle bilgisayarınızı geri iade edebilirsiniz. Ayrıca bilgisayarınızda oynayamadığınız oyun veya açamadığınız program olursa süre gözetmeksizin iade edebiliyorsunuz.

6- Satış sonrası destek

Bilgisayarı aldıktan sonra yapamadığınız herhangi bir işlemde teknik destek sorumlusu telefondan yardımcı olmaya çalışıyor. Telefondan yardım alamazsanız teamviawer ile yapamadığınız şeylerde size yardımcı olabiliyorlar.

7- Ölü piksel garantisi

Ekranınızda 1 tane bile ölü piksel olduğunda Monster, panelinizi değiştirebiliyor veya cihaz değişimine kadar gidebiliyor.

8- Ücretsiz eksper

Cihazınızın garantisi bittiğinde veya bozulduğunda (ekran kartı, ram yanmaları vb.) firmaya götürdüğünüzde ücretsiz eksper hizmeti alabiliyorsunuz. Yani cihazınızda tam olarak hangi sorunlar varsa Monster teknik servisi size bu sorunları bildiriyor. Böylelikle yanlış müdahale yapmaktan kurtulmuş oluyorsunuz.

9- Özelleştirme imkanı

Satın alırken hangi seviyede oyuncu bilgisayarı arıyorsanız, istekleriniz doğrultusunda parça ekleyip çıkarabiliyor ve en güncel donanımlara kadar seçebiliyorsunuz.

Monster notebook almak için belli başlı 9 sebebi sizler için anlattık. Bir oyun bilgisayarı alacaksanız, Monster kesinlikle ilk tercihleriniz arasında olmalı.

Article written by admin

Merhaba, ben Batuhan. 22 yaşındayım. 2016 yılında Webgazi.com'u kurdum. O zamandan bu zamana sizlere yararı olabilecek içerikler üretmeye çalışıyorum.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

tiktok jeton hilesi - mmorpg oyunlar - kesintisiz tv apk - netblu apk - taraftar tv apk - tiktok jeton hilesi - cs 1.5 indir - gta 5 mobile hile apk - tiktok jeton hilesi tikplus apk - pop şarkılar