steam random key
Oyun

Steam Random Key Nasıl Kullanılır?

Herhangi bir site üzerinden Steam random key satın aldınız fakat kullanmayı bilmiyorsanız bu içerikte Steam random key nasıl kullanılır? Anlatacağım.

Öncelikle eğer herhangi bir site üzerinden random key satın aldıysanız ve sürekli kalitesiz oyunlar çıkıyorsa, gelecek sefere tekrar aynı site üzerinden key satın almanız mantıklı olmaz. Daha farklı kaynaklara yönelin.

Steam random key nasıl kullanılır? Sorusunun cevabına geçmeden önce satın aldığınız keylerin daha önce hiç kullanılmadığından emin olun. Eğer çalışmazsa bilin ki daha önce kullanılmıştır.

Steam Random Key Nasıl Girilir?

  • Steam uygulamasını açın.
  • Oyun ekle > Steam’de ürün etkinleştir seçeneğine tıklayın.
  • İleri > Kabul et > Ürün kodunu girin ve tekrardan ileri dediğinizde hangi oyunu kazandığınız yazacak. Ardından “Bitir” diyerek oyunun kurulum aşamasına geçebilirsiniz.

Hepsi bu kadar, artık oyununuzu oynayabilirsiniz.

Steam Random Key Satın Alacağım, Hangi Siteyi Önerirsin?

Özellikle şu veya şu siteden almanızı öneririm gibi bir yorum yapamam. Fakat random key satın almadan önce kullanıcı yorumlarını okumanızda ve güvenilir bir firma tarafından tedarik edildiğine emin olmanızda fayda var. Örneğin piyasada gold paket başlığı altında satış yapan ve bronz pakete eşdeğer oyunlar sunan fırsatçılar bulunmakta. Bu nedenle dikkatli olmanızı tavsiye ederim.

[box type=”success” align=”” class=”” width=””]Dilerseniz web sitemiz üzerinden de steam random key satın alabilirsiniz. [/box]

Article written by admin

Merhaba, ben Batuhan. 22 yaşındayım. 2016 yılında Webgazi.com'u kurdum. O zamandan bu zamana sizlere yararı olabilecek içerikler üretmeye çalışıyorum.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

tiktok jeton hilesi - mmorpg oyunlar - kesintisiz tv apk - netblu apk - taraftar tv apk - tiktok jeton hilesi - cs 1.5 indir - gta 5 mobile hile apk - tiktok jeton hilesi tikplus apk - pop şarkılar