iOSGods
iPhone

iOSGods ile Ücretli Uygulamaları Ücretsiz İndirme

iOSGods Nedir?

Kısaca tanımlayacak olursak iOSGods, App Store üzerinde ücretli olan uygulamaları ücretsiz indirmenizi sağlayan App uygulamasıdır.

iOSGods Yükleme Rehberi

  • Öncelikle iPhone telefonunuzdan Safari tarayıcısına girin.
  • Arama kısmına iOSGods yazın.
  • En üstte açılan siteye girin (iosgods.com).
  • Sağ üstteki menü çubuğundan iOSGods App kısmına girin.
  • Free Install butonuna tıklayın.
  • Bu web sitesi bir konfigürasyon profili göstermek istiyor. İzin vermek istiyor musunuz?” Uyarısına izin ver deyin.
  • Profil indirildi, Profil yüklemek istiyorsanız onu Ayarlar uygulamasında gözden geçirin” uyarısını kapatın.
  • Ana ekrana gelip Ayarlar kısmına girdiğinizde aşağıdaki resimde olduğu gibi üst kısımda Profil indirildi yazısını görmeniz gerekecek.
ios profil indirildi

Eğer yukarıdaki adımları tamamladıysanız ve profil indirildi ibaresi görünmediyse tekrardan telefonunuzun ana ekran kısma gelin, Ayarlar > Safari deyin ve aşağıdaki seçenekleri deaktif edin. Daha sonra yukarıdaki aşamaları tekrar uygulayın.

safari güvenlik ayarlarını kapatma

[box type=”warning” align=”” class=”” width=””]Fakat unutmayın! Uygulamayı indirdikten sonra yukarıdaki ayarları eski haline getirin. Aksi takdirde Safari tarayıcısı dışarıdan gelen tehditlere (virüs) karşı açık olacaktır.[/box]

Buraya kadar her şey tamam, şimdi Ayarlar > Genel kısmında Profil indirildi yazısını gördüğünüzü varsayarak devam edelim. Bu yazıya tıklayın ve yükle deyin. Adımları tamamladıktan sonra iOSGods App uygulaması ana ekran kısmına düşmüş olacaktır. Girdikten sonra istediğiniz uygulamayı get butonuna basarak ücretsiz indirebilirsiniz.

[box type=”note” align=”” class=”” width=””]Eğer uygulamaları yüklerken sizden giriş yapmanız istenirse, iosgods.com’a giderek sign up butonundan kayıt olun. Daha sonra oluşturduğunuz bu hesapla iOSGods’a girerek rahatlıkla uygulama indirebilirsiniz.[/box]

Article written by admin

Merhaba, ben Batuhan. 22 yaşındayım. 2016 yılında Webgazi.com'u kurdum. O zamandan bu zamana sizlere yararı olabilecek içerikler üretmeye çalışıyorum.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

tiktok jeton hilesi - mmorpg oyunlar - kesintisiz tv apk - netblu apk - taraftar tv apk - tiktok jeton hilesi - cs 1.5 indir - gta 5 mobile hile apk - tiktok jeton hilesi tikplus apk - pop şarkılar