mobil MMORPG
Oyun

Android telefonlar için en iyi mobil MMORPG oyunlar

Kısa zaman içerisinde telefonların donanımsal açıdan bilgisayar seviyesine ulaşmasıyla birlikte MMORPG (çok oyunculu rol yapma oyunları) mobil telefonlarda gittikçe yaygınlaşmaya başladı. Buna bağlı olarak bizde sizlere mobil telefonlarda oynayabileceğiniz en iyi mobil MMORPG oyunlar listesini hazırladık.

Blades and Rings

Android telefonuna MMORPG oyunu bulmak için sürekli arayışta olan arkadaşlara şiddetle(!) tavsiyemdir. Metin2 ve Knight karşımı olan bu oyun gerçekten sizi tatmin edecek. Oyunun tek olumsuz özelliği Türkçe dil desteği olmaması. Onun haricinde gönül rahatlığıyla oynayabilirsiniz. Oyunu Google Play Store aracılığıyla indirmek için tıklayın.

Goddess: Primal Chaos

Şahsen 1 ay boyunca sıkılmadan oynadığım bir oyundu. Her gün belirli saatlerde yapılan etkinlikler, haftanın 2 günü düzenlenen lonca savaşları ve daha birçok etkinlik sayesinde oyun daha keyifli bir hal alıyor. Fakat oyuna fazlasıyla zaman ayırmanız gerektiğini söylemem gerekiyor. Aksi halde rakiplerinizden geri kalabilirsiniz. Oyunu buradan indirebilirsiniz.

HIT

Nexon tarafından üretilen ve grafikleri bakımından gerçekten hayran kaldığım bir mobil MMORPG. Özellikle de karakterlerin becerileri üzerinde çok çalışmış olmalılar. Donanımsal açıdan iyi bir telefonunuz varsa bu oyunu mutlaka indirip denemenizi tavsiye ederim. Buradan indirebilirsiniz.

Order & Chaos 2

Yine bir Gameloft klasiği daha. Diğerlerine nazaran daha geniş haritalara sahip olduğu için tam bir MMORPG diyebilirim. Fakat her ihtimale karşı bu oyunu telefonunuzun fazla ısınmaması açısından tabletle oynamanızı tavsiye ederim. Oyunu buradan indirebilirsiniz.


En iyi mobil MMORPG oyunlar listemizin sonuna geldik. Dikkatimizi çeken yeni mobil MMORPG oyunları bu başlığın altından güncellemeye devam edeceğiz.

Article written by admin

Merhaba, ben Batuhan. 22 yaşındayım. 2016 yılında Webgazi.com'u kurdum. O zamandan bu zamana sizlere yararı olabilecek içerikler üretmeye çalışıyorum.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

tiktok jeton hilesi - mmorpg oyunlar - kesintisiz tv apk - netblu apk - taraftar tv apk - tiktok jeton hilesi - cs 1.5 indir - gta 5 mobile hile apk - tiktok jeton hilesi tikplus apk - pop şarkılar