AÖL - Açık Öğretim Lisesi
İnternet

AÖL öğrenci girişi hatası

AÖL sistemine girerken öğrenci girişi hata veriyor, AÖL giriş yapamıyorum.

Açık Öğretim Lisesi (AÖL) öğrencileri lise ile ilgili bütün işlemlerini internet yoluyla yapabilmek için AÖL giriş sayfasını kullanıyor. Bu sayfada veya sitede herhangi bir giriş problemi olduğunda bütün işlemler aksıyor. Peki AÖL öğrenci girişi hatası sebepleri ve çözüm yöntemleri nelerdir? AÖL öğrenci girişi neden açılmıyor?

Sitede yapılan bakım veya oluşan yoğunluk

Tıpkı ortaokul ve lise çağlarında e-devlet sisteminde olduğu gibi AÖL üzerinde de erişim sorunları yaşanıyor olabilir. Genellikle sınavların açıklanması, siteye yönelik saldırılar AÖL hatalarının başında geliyor.

AÖL şifre yanlış

Şifrenizi doğru girdiğinizden eminseniz “şifremi unuttum” yazısına tıklayarak yeni şifrenizi alabilirsiniz.

AÖL öğrenci numarası yanlış

AÖL öğrenci girişi yaparken parmağınız yanlış bir tuşa değiyorsa veya numaranızı yanlış giriyorsanız öğrenci numarası yanlış hatasıyla karşılaşabilirsiniz. Acele etmeyin, yavaş yazmaya çalışın.

AÖL güvenlik kodu çıkmıyor

Güvenlik kodunun görünmemesinin birden fazla sebebi olabilir. İlk olarak sayfayı yenileyin. Olmazsa tarayıcıyı değiştirin, sorun çözülecektir.

AÖL IP adresi yanlış

Bu sorunla karşılaştığınızda modeminizi kapatıp açın. Düzelecektir.

AÖL sisteme girerken daha farklı hatalarla karşılaşıyorum

Eğer bu hataların hiçbirini almıyor, değişik sorunlarla karşılaşıyorsanız 444 0 632 numaralı danışma hattından destek alabilir veya yorum bölümünden bize yazabilirsiniz.

Article written by admin

Merhaba, ben Batuhan. 22 yaşındayım. 2016 yılında Webgazi.com'u kurdum. O zamandan bu zamana sizlere yararı olabilecek içerikler üretmeye çalışıyorum.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

tiktok jeton hilesi - mmorpg oyunlar - kesintisiz tv apk - netblu apk - taraftar tv apk - tiktok jeton hilesi - cs 1.5 indir - gta 5 mobile hile apk - tiktok jeton hilesi tikplus apk - pop şarkılar