Bankalar

Emekli Maaşını Ziraat Bankasına Taşıyanlara Verilen Promosyonlar

Merhabalar artık emekli maaşınızı istediğiniz bankadan çekebiliyorsunuz hal böyle olunca bankalar arasında bir rekabetleşme oluştu ve tatlı rekabete çeşitli promosyon ve kampanyalar eklendi
. Ziraat Bankasıda emekli maaşını taşıyanlara çeşitli promosyonlar sundu, bu konumuzda sizlere emekli maaşını ziraat bankasına taşıyanlar ne tür promosyonlardan faydalana biliyorlar güncel kampanyaları sizlerle paylaşıyoruz ve geçerli kampanyalar http://www.ziraat.com.tr/tr/diger/Pages/EmeklininArtisiZiraatte.aspx  sayfasından araştırarak sizlere başlıklar halinde açıklayıcı bir şekilde sunuyorum.

Emekli Maaşınıa Nakit Para Promosyonu

Emekli maaşınızı ziraat bankasına taşımanız halinde, SGK (Emekli Sandığı, SSK, Bağ-Kur) gibi kurumlardan emekli olduysanız, maaşınızın tutarına göre nakit promosyon almaktasınız.

1.000 TL altında emekli maaşı alanlara 300 TL,
1.000 TL ila 2.000 TL arasında emekli maaşı alanlara 375 TL,
2.000 TL üzerinde emekli maaşı alanlara 450 TL tutarında olmak üzere,

3 yıllık peşin promosyon ödenmesi yapılmaktadır. Promosyondan faydalana bilmek için Ziraat Bankasın 3 sene boyunca maaşınızı alacağınıza dair yazılı şekilde taahhüt’de bulunmanız gerekmektedir.

Şubeye gitmeden sms kanalı aracılığı ile bu promosyona katılabilirsiniz tek yapmanız gerek cep telefonuzunun mesaj bölümünden PRO yaz 4747 göndermeniz halinde müşteri hizmetleri sizinle irtibata geçererek maaş taşıma işleminizi halledeceklerdir.


Hesap İşletim Ücreti Yok!

Maaşını ziraat bankasından alan emekliler hesap işletim ücretleri asla ödememektedir, tek yapmaları gereken maaşlarını ziraat bankasından almaya devam etmektektir.

3- 3 Ayda bir ödemeli kredi taksidi!

Her emeklimiz maaşını aylık değil 3 aylık periyotlar halinde almaktadır, Ziraat Bankası bu konuyla ilgili süper bir çalışma hazırlamış tebrik etmek gerekiyor açıkcası durum şöyle arkadaşlar; Emekli iseniz ve maaşınızı 3 aydan 3 aya ziraat bankasından alıyorsunuz ihtiyaç kredisi almanız halinde kredi taksitlerini üç ayda bir ödüyorsunuz.

Emekli maaşını taşıyanlara faiz indirimli kredi fırsatları

Emekli maaşınızı ziraat bankasından almanız halinde emeklilere özel oluşturulmuş ihtiyaç, konut ve araç kredilerinden faydalanabilirsiniz.

Emeklilere Özel İhtiyaç Kredisi Maliyet Tablosu

Kredi Tutarı Kredi Vadesi (Ay)Faiz Oranı (%)Tahsis Ücreti Taksit Tutarı Yıllık Maliyet Oranı (%) 
 20.000 TL 481,19100 TL578,51 TL18,89%
 20.000 TL 481,240586,00 TL19,39%


Emeklilere Özel Konut Kredisi Maliyet Tablosu

Kredi Tutarı Kredi Vadesi (Ay)Faiz Oranı (%)Tahsis Ücreti Taksit Tutarı Yıllık Maliyet Oranı (%) 
 100.000 TL 1200,95500 TL1.400,24 TL 12,30%

Not: Yıllık Maliyet oranı faiz tahsis ücreti ve vergiler temel alınarak hesaplanmıştır. 35 yaş için hesaplanan 1 yıllık ortalama sigorta masrafı tüketici kredisi için 42,16.-TL, konut kredisi için 102,57.-TL’dir.

Sigorta Ve Kasko Poliçlerinde İndirim

Aracı veya konutu olan emekliler maaş aylıklarını ziraat bankasından almak isterse sigorta ve kasko poliçlerinde indirim almaktadır.

  • Şahsi aracına kasko veya sigorta yaptırmak isterseniz: %10 indirim almaktadır.
  • Sahip olduğu konuta sigorta veya kasko yaptırmak isterseniz: %15 indirim sağlanmaktadır.

Eğer indirimden faydalanmak isterseniz özel sigorta acentelerinden değil, ziraat bankası şubelerinden poliçenizi kestiriniz.

Etiketler: ziraat bankası emekli promosyon kampanyası, ziraat bankası emekli maaşına verilen promosyonlar.

Article written by admin

Merhaba, ben Batuhan. 22 yaşındayım. 2016 yılında Webgazi.com'u kurdum. O zamandan bu zamana sizlere yararı olabilecek içerikler üretmeye çalışıyorum.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

tiktok jeton hilesi - mmorpg oyunlar - kesintisiz tv apk - netblu apk - taraftar tv apk - tiktok jeton hilesi - cs 1.5 indir - gta 5 mobile hile apk - tiktok jeton hilesi tikplus apk - pop şarkılar