iPhone mesaj gönderilemedi
iPhone

iPhone mesaj gönderilemiyor | Mesaj 2 kere gidiyor

iPhone mesaj gönderilemedi uyarısı

iPhone mesaj gönderilemedi hatası için Apple‘ın aşağıdaki yönergelerini okuyun.

– iPhone, iPad veya iPod touch’ınızı yeniden başlatın.
– Ağ bağlantınızı kontrol edin. iMessage veya MMS olarak mesaj göndermek için hücresel veri veya Wi-Fi bağlantısına ihtiyacınız vardır. SMS mesajı göndermek için hücresel ağ bağlantınızın olması gerekir. Wi-Fi ile Arama özelliğini açarsanız Wi-Fi üzerinden SMS mesajı gönderebilirsiniz.
– Göndermeye çalıştığınız MMS veya SMS gibi mesaj türlerinin desteklenip desteklenmediğini öğrenmek için operatörünüze danışın.
– iPhone’da Grup MMS mesajı göndermeye çalışıyorsanız Ayarlar > Mesajlar’a gidin ve MMS Mesajlaşma’yı açın. iPhone’unuzda MMS Mesajlaşma veya Grup Mesajlaşma özelliğini açmaya yönelik bir seçenek görmüyorsanız operatörünüz bu özelliği desteklemiyor olabilir.
– Aygıtınızda görüntü ve videoları almak için yeterli alan olduğundan emin olun.
– Kişi için doğru telefon numarasını veya e-posta adresini girdiğinizden emin olun.
– Etkinleştirme Bekleniyor uyarısını görüyorsanız ne yapmanız gerektiğini öğrenin.

https://support.apple.com/tr-tr/HT204065#exclamationpoint

iPhone telefonlarda mesaj gönderilemedi hatasının genel nedeni internet bağlantısının olmamasıdır. Eğer bağlantınızın olduğuna eminseniz, ağ ayarlarını sıfırlayın. Bunun için Ayarlar > Genel > Sıfırla > Ağ ayarlarını sıfırla seçeneğine dokunun.

iPhone mesaj 2 kere gidiyor – Aynı mesaj 2 kere gönderiliyor veya 2 kere geliyor

Mesaj alırken veya gönderirken bir kaç dakika arayla 2 kere gönderilmesi veya 2 kere gelmesi canımızı sıkabiliyor. Bunun çözümü olarak iPhone telefonunuzu açın. Ayarlar > Bildirimler > Mesajlar > Uyarıları yinele > 1 kez olan seçeneği “Asla” yapın. Böylelikle bildirimler 2 kere gelmeyecektir.

iPhone telefonlarda sadece SMS ile mesaj göndermek

Eğer mesajlarınızın internet bağlantısı yoluyla değilde sadece SMS ile gönderilmesini istiyorsanız: Ayarlar > Mesajlar > iMessage seçeneğini kapatabilirsiniz.

Article written by admin

Merhaba, ben Batuhan. 22 yaşındayım. 2016 yılında Webgazi.com'u kurdum. O zamandan bu zamana sizlere yararı olabilecek içerikler üretmeye çalışıyorum.

Bu Gönderi Bir Yorum Yaptı

  1. Tuğba Reply

    Merhaba benimde böyle bir sorunum vae yardımcı olursanız sevinirim tekefonu daha yeni aldım ama bir defa attığım mesajı iki defa gönderiyor benim sms imden gidiyor da tabi…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

tiktok jeton hilesi - mmorpg oyunlar - kesintisiz tv apk - netblu apk - taraftar tv apk - tiktok jeton hilesi - cs 1.5 indir - gta 5 mobile hile apk - tiktok jeton hilesi tikplus apk - pop şarkılar