Sms İle Kredi

Türkiye İş Bankası Sms İle Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Türkiye İş Bankası Sms İle Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?
İş Bankası, insanlara çeşitli işlerini kolay bir şekilde gerçekleştirebilmeleri için çeşitli konularda krediler sunmaktadır. Bu krediler insanlara başvuru şeklinde verilmektedir. İnsanların bu kredilere başvuru yapabilmeleri için taşımaları gereken çeşitli şartlar
bulunmaktadır. Bu şartları yerine getirmiş olan, bu şart ve kurallara uygun kişiler İş Bankası’nın vermiş olduğu krediden uygun bir şekilde yararlanabilmektedir.

Kredi çekmek isteyen kişiler için birbirinden farklı isimlerde, farklı işlemlere uygun, farklı faiz oranlarında ve farklı ödeme seçeneklerinde birbirinden ayrı krediler bulunmaktadır. Kişiler bu kredileri yapacakları işlemlere uygun bir şekilde seçmelidirler. Bu krediler için kişilerin ya İş Bankası şubelerine giderek kişisel olarak başvuru yapmaları gerekmektedir, ya da Türkiye İş Bankası sms ile kredi başvurusu 2017 yılı için uygun olan mesaj ile başvuru yapmaları gerekmektedir. Bu başvurular bankalar tarafından değerlendirilecek ve sonrasında kişilere sonuç mesajları gönderilecektir.

Sms İle Başvuru Nasıl Yapılır?

İş Bankası’ndan kredi başvurusu yapmak isteyen kişiler başvurularını sms ile de yapabilmektedirler. Sms ile başvuru yapmak isteyen kişiler için cep telefonlarının mesaj bölümüne büyük harfler ile ”NAKİT” yazdıktan sonra bir boşluk bırakarak T.C kimlik numaranızı yazmanız ve bir boşluk bırakarak almak istediğiniz kredi miktarını ve yine bir boşluk bırakarak belgeleyebileceğiniz aylık gelir tutarınızı yazmanız ve bu mesajı 4402‘ye göndermeniz gerekmektedir. Bu mesajı gönderdikten sonra birkaç dakika içerisinde kredi talebi yanıtınız sizlere sms ile bildirilecektir.

Kredi Yanıtı Neye Göre Belirlenir?

İş Bankası’ndan talep etmiş olduğunuz kredinin yanıtı sizlerin bankalar arası ödeme puanınıza, talep etmiş olduğunuz kredi miktarına ve belgelenebilir aylık geri tutarınıza göre belirlenecektir. Bu kredinin olumlu yanıtlanması için bankalar arası ödeme puanınızın yüksek olması gerekmektedir. Bu ödeme puanının da yüksek olması sizlerin daha önceki zamanlarda çekmiş olduğunuz kredileri ödeme düzeninize, kredi kartlarını ödeme düzeninize göre belirlenmektedir. Eğer ki kredi talebinize uygun bir yanıt gelir ise sizlerin İş Bankası şubesini ziyaret etmeniz gerekecektir. Bu ziyaret ile sizlerin adına bir hesap açılacak ve talep etmiş olduğunuz kredi miktarı bu hesaba yatırılacaktır.

Article written by admin

Merhaba, ben Batuhan. 22 yaşındayım. 2016 yılında Webgazi.com'u kurdum. O zamandan bu zamana sizlere yararı olabilecek içerikler üretmeye çalışıyorum.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

tiktok jeton hilesi - mmorpg oyunlar - kesintisiz tv apk - netblu apk - taraftar tv apk - tiktok jeton hilesi - cs 1.5 indir - gta 5 mobile hile apk - tiktok jeton hilesi tikplus apk - pop şarkılar