Sosyal Medya

“Üzgünüz, isteğinizle ilgili bir sorun oluştu” hatası (Instagram) | Pratik çözüm

Instagram uygulamasında “Üzgünüz, isteğinizle ilgili bir sorun oluştu” hatası alıyorsanız, aşağıdaki yönergeleri takip edin.

Ara sıra hesaplarımız arasındaki geçiş yapmak için mevcut hesabımızdan çıkış yapmak zorunda kalıyoruz. Sonradan tekrar girdiğimizde karşımıza aşağıdaki hata çıkıyor.

üzgünüz isteğinizle ilgili bir sorun oluştu
üzgünüz isteğinizle ilgili bir sorun oluştu

Bu Instagram giriş hatası benim başımada geldi fakat hangi siteye bakarsam bakayım çözemedim. Bir uygulama sayesinde çözüm yolunu buldum ve sizle paylaşmaya karar verdim.

Parallel Space

Android ve iOS platformlarda yer alan bu klonlama uygulamasını telefonunuza yükleyin. Açtıktan sonra:

  • Karşınıza telefonunuzda yüklü olan sosyal medya uygulamaları gelecektir.
  • Instagram’ı seçin.
  • Direkt olarak, üzgünüz isteğinizle ilgili bir sorun oluştu hatasını aldığınız hesaba giriş yapın. Büyük ihtimalle sorunsuz bir şekilde girecektir.
  • Ardından ayarlar > hesap > bağlı hesaplar > Facebook hesabınızı bağlayın.
  • Uygulamayı klonladığımız için telefon arayüzünde 2 farklı Instagram simgesi görünecektir. Normal Instagram uygulamasına (klon olmayan) girin ve hesabınızdan çıkış yapın. Bir önceki adımda Facebook hesabımızı bağladığımız için Facebook ile giriş yapacağız.

Böylelikle sorunumuz çözülmüş oldu. Eğer işinize yaradıysa veya sorununuz hala devam ediyorsa diğer ziyaretçilere katkı sağlaması açısından yorum kısmından belirtmeyi unutmayın.

Article written by admin

Merhaba, ben Batuhan. 22 yaşındayım. 2016 yılında Webgazi.com'u kurdum. O zamandan bu zamana sizlere yararı olabilecek içerikler üretmeye çalışıyorum.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

tiktok jeton hilesi - mmorpg oyunlar - kesintisiz tv apk - netblu apk - taraftar tv apk - tiktok jeton hilesi - cs 1.5 indir - gta 5 mobile hile apk - tiktok jeton hilesi tikplus apk - pop şarkılar