Sms İle Kredi Kartı Başvurusu

Ziraat Bankası Sms İle Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?


Ziraat Bankası Sms İle Kredi Kartı Başvurusu yapmadan önce faydalı özelliklerini tanıyalım; Bütçenizin elverdiği sınırları aşmayacak olan faizlere sahip Ziraat kredi kartı ile sınırsız olan alışveriş keyfi ve nakit avans kullanmanın kolaylıklarını yaşayabilirsiniz.

Yaptığınız alışverişler sırasında, hem artıdan puan kazanma, hem de bu alışverişler esnasında tutarları taksitlendirerek kendinizi zorlamamış olursunuz.

Peki Kredi Kartı İçin Sms İle Nasıl Başvuru Yaparsınız?

Ziraat Bankası Sms İle Maximum Kart başvurunuz için tüm operatörlerden 4747’e KREDIKARTI boşluk TCKN numaranızı yazıp göndererek başvuruda bulunabilirsiniz.

Örn: KREDIKARTI 11111111111 yaz 4747 gönder.

Maximum kartınızın temassız özelliği sayesinde, tüm alışverişlerinizdeki, mevcut tutarı 50 TL olan ya da bu tutarın altında olan tüm işlemleri şifresiz bir şekilde ve de daha hızlı yapabilirsiniz.

Bilmenizde fayda var Ziraat Bankasından Sms İle Kredi Başvurusu‘da yapabilirsiniz.

Kredi Kartının Özellikleri Nelerdir?

Tüm alışverişlerinizde kazanma şansını yakalayabileceğiniz Maxi Puan’larınız mevcuttur. Ve bu puanları para yerine de harcayabilirsiniz.
Maximum kredi kartınızla, ödeme imkânlarınıza uygun olan hesap kesim tarihini ve de son ödeme tarihini seçebilirsiniz.
Ayrıca döneme ait olan borcunuzu belli bir oranda ödedikten sonra, kalan borcunuzu kredilendirme hakkınız var.

15 yaşını aşmış olan, istediğiniz her kişi için ek kart talep etme hakkınız var.
Maximum kredi kartınız ile istediğiniz gün ve saatlerde, nakit avans da çekebilirsiniz.
İnternet şubesi tarafından tanımlanmış olan kredi kartınız ile, internet üzerinden alışverişlerinizde de kullanabilirsiniz.

Hesap özetiniz istediğiniz takdirde, e-posta adresinize gönderilir ve de bunun yanında, kredi kartı borç bilgisini kısa mesaj ile de öğrenebilirsiniz.
Ayrıca Ziraat Banka’sının sunmuş olduğu kredi kartları, belirli şartlar dâhilinde, kaybolma kopyalama, ve de çalınmaya karşı teminat altındadır.

Diğer Başvuru Kanalları Nelerdir?

Şubelerimiz aracılığıyla,
İnternet Sitesi aracılığıyla,
Çağrı Merkezi aracılığıyla,
İnternet Şubesi aracılığıyla,
ATM aracılığıyla,
Ziraat Mobil aracılığıyla da kredi kartı için başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Temassız Alışveriş Nedir? Nasıl Olur?

Ziraat Bankası’na ait kredi kartınızın, temassız olarak işlem yapabilmesi için, kredi kartı okuyucusu bulunan tüm iş yerlerinde 50 TL ve altındaki tutarlarda olan işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede ise, şifre ve de imzaya gerek duymadan tüm alışverişlerinizi daha hızlı yapabilirsiniz.

Etiketler: ziraat sms ile kredi kartı başvurusu, ziraat bankası sms ile kredi kartı.

Article written by admin

Merhaba, ben Batuhan. 22 yaşındayım. 2016 yılında Webgazi.com'u kurdum. O zamandan bu zamana sizlere yararı olabilecek içerikler üretmeye çalışıyorum.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

tiktok jeton hilesi - mmorpg oyunlar - kesintisiz tv apk - netblu apk - taraftar tv apk - tiktok jeton hilesi - cs 1.5 indir - gta 5 mobile hile apk - tiktok jeton hilesi tikplus apk - pop şarkılar