vpn
Android

Android telefonlar için en iyi VPN uygulamaları

Bu yazımızda sizlere Android için en iyi VPN uygulamalarından bahsedeceğiz.

Telefonunuz için bir VPN servisi aradınız fakat bulamadınız. Bizde hangi uygulamanın sizin için en doğru karar olduğunu anlamanız açısından sizlere bir liste hazırladık.

Öncelikle sizlere tanıtacağım mobil VPN uygulamaları (hız, tasarım, başlama ve durdurma hızı) gibi ufak tefek farklılıkları dışında genel olarak aynıdır.

Hotspot Shield

Neredeyse hepimizin aşina olduğu ücretsiz VPN uygulamalarının başında yine Hotspot geliyor. Uygulamanın kullanımı oldukça kolay. VPN açık olmadığı zamanlarda telefonunuzda “verileriniz risk altında” bildirimi gözüküyor ve tek tıkla VPN servisine bağlanabiliyorsunuz. Beğenmediğim tek bir özelliği ise her uygulamada olduğu gibi arada sırada reklamların çıkması diyebilirim. Telefonda oyun oynayanlar için oldukça can sıkıcı bir durum.

Uygulamaya gitmek için tıklayın

 

Speed VPN

Son zamanların en çok kullanılan mobil VPN uygulaması. VPN servisini her açıp – kapattığınızda karşınıza çıkan reklamlar dışında başka olumsuz bir özelliği yok.

Uygulamaya gitmek için tıklayın

Turbo VPN

Bağlanma hızı benim açımdan daima ön planda olduğu için uygulama her ne kadar Google Play Store’da en üst sıralarda olsa da benim listemde 3.sırada yer alıyor.

Uygulamaya gitmek için tıklayın

Super VPN

Arayüzü sade ve kullanımı oldukça kolay bir mobil VPN uygulaması.

Uygulamaya gitmek için tıklayın

VPN Master

Uygulamanın indirme sayısı fazla olsa da bağlanma hızının benim için önemli olduğunu söylemiştim. Ayrıca o kadar bekletmesine rağmen bağlanırken hata verebiliyor. Bunun dışında kullanılabilir bir uygulama.

Uygulamaya gitmek için tıklayın

Article written by admin

Merhaba, ben Batuhan. 22 yaşındayım. 2016 yılında Webgazi.com'u kurdum. O zamandan bu zamana sizlere yararı olabilecek içerikler üretmeye çalışıyorum.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

tiktok jeton hilesi - mmorpg oyunlar - kesintisiz tv apk - netblu apk - taraftar tv apk - tiktok jeton hilesi - cs 1.5 indir - gta 5 mobile hile apk - tiktok jeton hilesi tikplus apk - pop şarkılar