Kamera durduruldu hatası
Android

Android Uygulama Durduruldu Hatası | 2 Farklı Çözüm

Android telefonlarda kronik olarak karşılaşılan uygulama durduruldu hatası ve çözüm yollarından bahsedeceğim.

Herhangi bir uygulama veya dosya açıkken (örneğin kişiler durduruldu, kamera durduruldu, mesajlar durduruldu, YouTube durduruldu vs…) Android durduruldu hatası alıyorsanız aşağıdaki çözüm yöntemleri işinize yarayabilir.

Çözüm 1

Ayarlar > Uygulamalar > Uygulama yöneticisi > Hepsi yolunu izlediğinizde telefonunuzda yüklü olan bütün uygulamaları göreceksiniz.

Buradan durduruldu hatası aldığınız uygulamayı bulup önbelleği temizle – veriyi sil seçeneklerine tıklayarak Android durduruldu hatasının ilk çözüm yöntemini deneyebilirsiniz. Eğer işe yaramadıysa 2. çözüm yöntemine geçebilirsiniz.

Çözüm 2

Bu aslında hepinizin bildiği bir yöntem. Telefonu fabrika ayarlarına döndürmek. Bu işlemi yapmadan önce resimlerinizi ve önemli dosyalarınızı yedekleyin.

Ayarlar > Yedekle ve sıfırla > Fabrika ayarlarına sıfırla > Cihazı sıfırla yaparak telefonunuzu sıfırlayabilirsiniz.

Android telefonlarda uygulama durduruldu sorununa çözüm üretmeye çalıştık. Üstteki yöntemleri denediyseniz ve sorununuz çözülmediyse yorum kısmından belirtebilirsiniz.

Article written by admin

Merhaba, ben Batuhan. 22 yaşındayım. 2016 yılında Webgazi.com'u kurdum. O zamandan bu zamana sizlere yararı olabilecek içerikler üretmeye çalışıyorum.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

tiktok jeton hilesi - mmorpg oyunlar - kesintisiz tv apk - netblu apk - taraftar tv apk - tiktok jeton hilesi - cs 1.5 indir - gta 5 mobile hile apk - tiktok jeton hilesi tikplus apk - pop şarkılar