bedava internet hilesi
Mobil

Bedava İnternet Hilesi 2019 – Tüm Operatörlerde Geçerli

Android ve iPhone telefonlarda bedava internet nasıl yapılır? Vodafone, Turkcell, Türk Telekom, Avea. Tüm operatörlerde geçerli bedava internet hilesi 2019.

Uygulamayı indirip kurduktan sonra giriş yapın. Ana ekran kısmında çeşitli kampanyalar göreceksiniz. Özellikle ramazan ayında bulunduğumuz için kampanya sayısında ciddi bir artış var. Kaçırmadan indirin derim.

Kampanyalar kod girme sistemine dayalı olarak çalışıyor. Örneğin ramazan boyunca her beyaz kapakta bedava internet kampanyasına tıklayıp kodu okut dedikten sonra kapağın altındaki kodu yazarak bedava internetinizi alabilirsiniz.

“Sen bize bedava internet hilesi diyorsun, sonra kampanya gösteriyorsun” Dediğinizi duyar gibiyim. Buraya kadar her şey tamam. Fakat dahası var. Herhangi bir kampanyaya tıklayıp kodu okut seçeneğine tıkladıktan sonra kodu kendin yaz yazısını göreceksiniz. Bu kısımdan 10 haneli kod girerek hediye internet paketleri kazanabilirsiniz. Peki bu kodları nereden bulacağım?

Bahsi geçen uygulamayla 1 aylık hediye internet paketleri içeren anlaşmamız bulunmakta. Fakat kodları gelişi güzel dağıtmıyoruz. Bu kodları bütçemizden ayırdığımız bir meblağ temin ettik ve takipçi kitlemize hediye edeceğiz. Şansınızın bir hayli yüksek olduğunu belirtmek isterim. Aman aman bir takipçi kitlemiz bulunmadığı için büyük ihtimalle kazananlardan biri de siz olacaksınız. Peki çekilişe nasıl katılırım?

  • Şuan okuduğunuz yazının linkini kopyalayarak Facebook hesabınızda #webgazi etiketiyle paylaşın.
  • Yazının altına yorum bırakın.

Hepsi bu kadar. Hediye internet paketi göndermek için daha fazla teferruat aramıyoruz…

Article written by admin

Merhaba, ben Batuhan. 22 yaşındayım. 2016 yılında Webgazi.com'u kurdum. O zamandan bu zamana sizlere yararı olabilecek içerikler üretmeye çalışıyorum.

Bu Gönderi Bir Yorum Yaptı

  1. Cemil Reply

    Bende bedava internet kodu almak istiyorum. Facebook sayfamda etiketleyerek paylaştım. Teşekkür ederim.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

tiktok jeton hilesi - mmorpg oyunlar - kesintisiz tv apk - netblu apk - taraftar tv apk - tiktok jeton hilesi - cs 1.5 indir - gta 5 mobile hile apk - tiktok jeton hilesi tikplus apk - pop şarkılar