turkcell kalan kullanım bilgisi
Mobil

Turkcell Kalan Kullanım Bilgisini Kapatma

Turkcell operatörünü kullanan Android ve iOS cihazlarda arama veya SMS gönderimi sonrası karşımıza çıkan kalan kullanım bilgisi nasıl kapatılır?

Bildirim örneği: Kullanım miktarı: 1 adet. Kullanım tutarı: 0.00 TL. Kalan tutar: 0.01 TL

Turkcell kullananlar bilir, en ufak bir mesajlaşma veya aramadan hemen sonra karşımıza direkt olarak kalan kullanım bilgisini gösteren bir sayfa çıkıyor. Bu durum özellikle seri mesaj gönderiminde veya telefon trafiğine girildiğinde can sıkıcı bir hal alabiliyor. Peki sadece Turkcell kullanıcılarına özel kalan kullanım bilgisi nasıl kapatılır?

Turkcell SMS bilgisi, dakika kullanım bilgisi gibi bütün kalan kullanım bilgilerini kapatmak için IPTAL yazıp 2142‘ye, aktif etmek için AKTIF yazıp 2142‘ye gönderin.

Article written by admin

Merhaba, ben Batuhan. 22 yaşındayım. 2016 yılında Webgazi.com'u kurdum. O zamandan bu zamana sizlere yararı olabilecek içerikler üretmeye çalışıyorum.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

tiktok jeton hilesi - mmorpg oyunlar - kesintisiz tv apk - netblu apk - taraftar tv apk - tiktok jeton hilesi - cs 1.5 indir - gta 5 mobile hile apk - tiktok jeton hilesi tikplus apk - pop şarkılar