IG:dm bilgisayardan DM atma (instagram)
Bilgisayar

Instagram bilgisayardan DM atma (Programlı)

IG:dm programı yardımıyla Instagram uygulamasında ücretsiz bilgisayardan DM atma.

İlginizi çekebilir: DM nedir? Nasıl atılır?

Bildiğiniz gibi bilgisayar (PC) üzerinden Instagram sitesine girdiğinizde DM (direct message) atamıyorsunuz. Fakat çeşitli programlar yardımıyla bu sorunu çözmek mümkün.

IG:dm uygulaması sayesinde Instagram mesajlaşmalarına PC ile devam edin.

IG:dm giriş

Uygulamayı yükleyip bilgisayarınıza kurun. Açıldıktan sonra karşınıza kullanıcı adı ve şifre bölümü gelecek. Aklınıza uygulamanın güvenli olup olmadığıyla ilgili çeşitli sorular gelebilir. Kafanızda soru işareti kalmaması açısından uygulamanın tamamen güvenli olduğunu ve birçok Instagram kullanıcısı tarafından beğenilerek kullanıldığını belirtmek isterim. ID ve şifreyi girdikten sonra arkadaşlarınıza rahatlıkla PC üzerinden DM gönderebilirsiniz.

Uygulama özellikleri

Sol üst kısımdan profil resminize tıklayarak aşağıdaki özelliklerden yararlanabilirsiniz.

IG:dm ayarları

Users not following back: Sizi takip etmeyen kişileri görebilir ve en kolay şekilde takipten çıkarabilirsiniz.

Don’t send ‘Seen’ receipts: Bu özelliği aktif ederseniz herhangi bir arkadaşınız size mesaj gönderdiğinde o mesajı okusanız bile görüldü olarak işaretlemiyor. Gizliliğe önem verenler için iyi bir özellik.

Disable Notifications: Bildirimleri devre dışı bırakır.

İlginizi çekebilir: Instagram’da takip etmeyenleri bulma uygulaması

Uygulamanın genel özellikleri bu şekilde. Siz daha fazla kurcalayarak hangi özelliğin ne işe yaradığını rahatlıkla öğrenebilirsiniz.

Article written by admin

Merhaba, ben Batuhan. 22 yaşındayım. 2016 yılında Webgazi.com'u kurdum. O zamandan bu zamana sizlere yararı olabilecek içerikler üretmeye çalışıyorum.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

tiktok jeton hilesi - mmorpg oyunlar - kesintisiz tv apk - netblu apk - taraftar tv apk - tiktok jeton hilesi - cs 1.5 indir - gta 5 mobile hile apk - tiktok jeton hilesi tikplus apk - pop şarkılar