Sms Bankacılığı

DenizBank 3280 SMS Bankacılığı

DenizBank SMS Bankacılığı
DenizBank sms bankacılığı “3280” sms servisi ile şubeye gitmeden bir kısa mesajla bankanızdaki aktif ürünlerinizle ilgili bilgi sorgulamasını yapmanızı sağlar.
Sms ile Bu hizmetlerden yararlanbilmek için cep telefonunuzun DenizBanka kayıtlı olması gerekmektedir eğer cep telefon numaranız bankada güncel değilse internet şubesinden, 444 0 800 nolu numaradan veya atm’den kartınızı takarak bilgi güncellemesi yapmanız gerekmektedir.

DenizBank Sms İle Paracard Hesap Bakiyesi Sorgulama
Denizbank sms ile hesap bakiyesi öğrenmek için cep telefonuzun kısa mesaj bölümünden Kime: “3280” Mesaj: HESAP [boşluk] “Paracard Numaranızın son 4 hanesini yazınız”  ve gönderilinz kısa bir beklemenin ardından hesap bakiyeleriniz toplam kullanabilir miktarı size gönderilecektir.

DenizBank Müşteri Numarası Kullanarak Hesap Bakiyesi Öğrenme
Müşteri numarası ile DenizBank’da kaytlı hesaplarınız bakiyelerini sorgulamak için 3280’e vereceğim şablonu kendinize göre doldurarak gönderiniz lütfen.

Kime: 3280
Mesaj: BAKIYE [boşluk] 7 Haneli Müşteri Numaranız

Örnek: BAKIYE 4728391 bu mesajı 3280’e ilettiğiniz taktirde Size ait  hesap bakiye bilgilerinin yollamasını talep ederseniz ve kısa süre içeresinde sms ile geri dönüş yapılmaktadır.

Dilerseniz Döviz hesaplarınızında bakiyesini sorgulayabilirsiniz bunun için 3280’e “BAKIYE MUSTERINO USD ”  yazarak göndermeniz yeterlidir.

6’dan az vadeli vadesiz hesabı bulunan ve döviz cinsi mesajda belirtmediyseniz Denizbank hesap bakiye öğrenme işleminiz bankada kayıtlı tüm hesaplarınızın bakiyesini öğrenmek için geçerli olacaktır. Aksi bir durumda ise yalnızca TL hesaplarınızın bakiye bilgileri cep telefonuza gelecektir.

DenizBank Sms İle Paracard Şifresi Alma
Paracard’ınız için yeni şifre almak istiyorsanız 444 0 800 DenizBank müşteri hizmetlerini arayabilir veya bu işlemi sms ile yapmak isterseniz cep telefonuzun mesaj bölümünden 3280’e SIFRE [boşluk] YENISIFRENIZ yazıp yollamanız yeterlidir.

Örnek Mesaj:
Kime: 3280
Mesaj: SIFRE 8989

Bu işlemi tamamladıktan sonra şifreniz başarıyla değiştirildiyse DenizBank tarafından size kısa mesajla bilgilendirme yapılacaktır.

İlginizi çekerse eğer DenizBank Sms İle Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır? yazımızı okuyabilirsiniz.

Article written by admin

Merhaba, ben Batuhan. 22 yaşındayım. 2016 yılında Webgazi.com'u kurdum. O zamandan bu zamana sizlere yararı olabilecek içerikler üretmeye çalışıyorum.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

tiktok jeton hilesi - mmorpg oyunlar - kesintisiz tv apk - netblu apk - taraftar tv apk - tiktok jeton hilesi - cs 1.5 indir - gta 5 mobile hile apk - tiktok jeton hilesi tikplus apk - pop şarkılar