Sms Bankacılığı

Akbank 4425 Sms Bankacılığı

Akbank Sms BankacılığıAkbank müşteri için geliştirdiği sms ile hesap bakiyesi öğrenme ve kart şifresi alma işlemlerini bir kısa mesajla yapma imkanı sunduğu sisteme Sms Bankacılığı adı verilir.
İnternet şubesini kullanmayan müşteriler diledikleri zaman cep telefonlarından 4425 e aşağıda uygulamarı olarak belirttiğimiz sms leri yollayarak bankadaki ürünleri ve kişisel bilgileri hakkında sorgulama yapabilirler.

Akbank Sms İle Hesap Bakiyesi Nasıl Öğrenilir?
Akbank’da bulunan hesap veya hesaplarınızın toplam bakiyelerini öğrenmek için öncelikle şuan kullandığınız cep telefon numaranızın Akbank’da kayıtlı olması gerekmektedir eğer kayıtlı değilse Atm’lerden veya 444 2 525 arayarak veya Akbank internet şubesini kullanarak bilgi güncelleme talebi yapabilirler.

Hesap bakiyenizi öğrenmek için tek yapmanız gereken MOBIL yazıp 4425‘e kısa mesaj atmaktadır ardından size akbank mobil hizmetleri kullanmak için bir link gelecek gelen tıklayarak mobil işlemler menüsünden tüm bankacılık işlemlerini hızlı bir şekilde kontrol edebilirsiniz

Akbank Sms İle Neo Kart Şifre Alma Nasıl Yapılır?
Yeni aldığınız Akbank Neo kartınızı kullanmak için şifre oluşturmanız gerekmektedir bu işlemi 444 2 525 müşteri hizmetleri arayarak veya sms ile  şifrenizi oluşturmak için; BKSIFRE yazıp bir boşluk bırakarak şifresini tanımlamak istediğiniz Neo kartınızın ön yüzünde bulunan son 4 hanesini 4425’e gönderin.

Örnek:
Kime: 4425
Mesaj: BKSIFRE 5412

Bu işlemi tamamladıktan sonra başarılı veya başarısız size kısa mesajla geri dönüş olacaktır eğer neo kart şifreniz başarıyla oluşturulduysa güvenliğiniz gereği 7 gün içeresinde en yakın Akbank atm sine giderek Şifrenizi yenilemeniz gerekmektedir unutmayın bu işlemin amacı ilk şifrenizi rahatlıkla alarak kartınızı kullanmaya başlamaktır.

Article written by admin

Merhaba, ben Batuhan. 22 yaşındayım. 2016 yılında Webgazi.com'u kurdum. O zamandan bu zamana sizlere yararı olabilecek içerikler üretmeye çalışıyorum.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

tiktok jeton hilesi - mmorpg oyunlar - kesintisiz tv apk - netblu apk - taraftar tv apk - tiktok jeton hilesi - cs 1.5 indir - gta 5 mobile hile apk - tiktok jeton hilesi tikplus apk - pop şarkılar