Güncel Fatih şifreleri (Okul interneti)
İnternet

En güncel Fatih şifresi | Okul interneti WiFi şifresi

Fatih internet şifresi nedir? Okul interneti Fatih WiFi şifresi.

Önceki dönemlerde okullarımızda eğitimde teknolojiyi verimli bir şekilde kullanabilmek adına Fatih (Fırsatları Artırma ve Teknolojiyi İyileştirme Hareketi) projesi başlatıldı. Buna bağlı olarak artık her okulun kendine ait WiFi bağlantısı var. Peki okullarda kullanılan Fatih şifresi nedir? Bu yazıda sürekli güncel f@tih WiFi şifrelerini paylaşacağız.

Fatih şifresi – Sürekli güncel Fatih WiFi şifreleri

Aşağıdaki Fatih şifreleri tek tek deneyerek fatih ağına bağlanabilirsiniz. Genellikle ilk sıradaki Fatih şifresi okul ağına bağlanmakta yardımcı oluyor.

NOT: Noktası virgülüne hatasız yazmanız gerekmektedir. Büyük – küçük harf ve noktalama işaretlerine dikkat edin. İşte 2019 yılı fatih şifresi:

  • !1qaz2WSX3edc4RFV%56
  • F@M2015i#Eb23TC
  • f1@2t34ih5
  • Fatih.1234
  • verdijm@n1453

Fatih WiFi ağına nasıl bağlanılır?

Okul internetine bağlanmak için yalnızca Fatih şifresini bilmeniz gerekmiyor. Bazı durumlarda MEB sertifika isteyebiliyor. Bunun için http://sertifika.meb.gov.tr/ sayfasından cihazınız için uyumlu olan sertifikayı seçip yükleyebilirsiniz. Maddeler halinde Fatih ağına nasıl bağlanılır? Bakalım.

  • Sertifikayı telefonunuza indirin.
  • WiFi’yi açın ve fatih ağını seçin.
  • Kullanıcı adı bölümüne F@tih, şifre kısmına ise yukarıdaki şifreleri tek tek deneyin.

Güncel fatih şifresi ile f@tih ağına bağlanarak okullarda sınırsız internetin keyfini çıkarabilirsiniz. Fakat telefonunuza VPN uygulaması kurmadan sosyal medya hesaplarına erişemeyecek, çoğu internet sitesine giriş yapamayacaksınız. Bunun için hazırladığımız Fatih VPN uygulaması ayarları ile bu sorunu kolayca halledebilirsiniz.

Bu yazıda Fatih WiFi şifresi nelerdir? Paylaştık. Umarım işinize yaramıştır.

Article written by admin

Merhaba, ben Batuhan. 22 yaşındayım. 2016 yılında Webgazi.com'u kurdum. O zamandan bu zamana sizlere yararı olabilecek içerikler üretmeye çalışıyorum.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

tiktok jeton hilesi - mmorpg oyunlar - kesintisiz tv apk - netblu apk - taraftar tv apk - tiktok jeton hilesi - cs 1.5 indir - gta 5 mobile hile apk - tiktok jeton hilesi tikplus apk - pop şarkılar