WordPress Eğitim Temaları
WordPress

En iyi 8 Ücretsiz WordPress Eğitim Teması

WordPress altyapısını kullanmanın en büyük avantajlarından biri tema yelpazesinin geniş olmasıdır. Örneğin bir eğitim sitesine sahipseniz, kullanabileceğiniz binlerce tema bulunur. Bu sebeple siteniz için en iyi ücretsiz WordPress eğitim temasını bulmakta zorlanmazsınız.

Fakat şunu unutmayın, ucuz etin yahnisi yavan olur derler. Bu ücretsiz WordPress eğitim temalarını sitenize göre düzenlemek oldukça fazla zamanınızı alacak. Şimdilik ücretsiz versiyonunu kullanıp, daha sonra ücretli versiyonlarına geçmeniz sizin yararınıza olacaktır.

Bu akademik WordPress temalarıyla online ders verebilir, fakülte üyelerinizi listeleyebilir, kolejinizin özel etkinliklerini düzenleyebilir, referanslarınızı gösterebilirsiniz.

En iyi Ücretsiz WordPress Eğitim Temaları

Rara Academic

Rara Academic, eğitim kurumları için ideal, temiz ve profesyonel bir WordPress temasıdır. Fakat kurumsal ve ticari siteler içinde uygundur.

Temayı istediğiniz şekilde özelleştirebilirsiniz. Temanın göze çarpan özellikleri; özel menüler, düğmeler, siteyi kaplayan referans bölümü. Ek olarak son yayınlarınızı, popüler yayınlarınızı ve sosyal medya bağlantılarınızı göstermek için bazı özel araçlar da göreceksiniz.

Bu WordPress eğitim teması, arama motorları için uygun olarak geliştirilmiştir. Tema duyarlı olduğundan ister bilgisayardan, ister telefondan girin, ekran boyutundan bağımsız olarak kendi kendine şekillenecek.

University

Üniversite, eğitim ve akademik kurumlar için hazırlanmış renkli bir WordPress temasıdır. Responsive tasarımıyla tamamen duyarlıdır. Bu WordPress eğitim teması, çeşitli özelleştirme imkanı sunar.

University, çoklu sütun düzenine sahiptir. Temanın en güzel özelliği özel sosyal medya ikonları sunmasıdır. 11 adet sosyal medya linki ekleyebilirsiniz. Bu tema, sosyal medya kitlesini web sitesiyle ilişkilendirmeye çalışan üniversiteler için harika bir tema.

MH CampusMag

MH CampusMag, çok kullanılan MH Magazine Lite’ın farklı versiyonu. Bu sebeple, MH CampusMag temasını kullanabilmek için MH Magazine Lite uygulamasını kurmanız gerekir. (WordPress’in güncellenmiş sürümleri sizin için otomatik olarak yapabilir.)

MH CampusMag esnek bir WordPress eğitim temasıdır. Tema, özel olarak tasarlanan ön sayfa şablonu ve sizi tatmin edecek kadar özel widget ile birlikte geliyor.

Education Hub

Eğitim ve akademik siteler için basit ve sade bir WordPress temasıdır. Birçok amaçla kullanılabilir. Temayla birlikte gelen Live Customizer’ı kullanarak özelleştirebilir ve özel menüler, özel logo, widget’lar vb. ekleyebilirsiniz.

Eğitim siteniz için göz yormayan, sade tasarım kullanmak istiyorsanız Education Hub tamda size göre.

Clean Education

Clean Education, eğitim siteleri ve bloglar için tasarlanmış ücretsiz bir WP temasıdır. Responsive tasarıma sahiptir. Clean Education, temadan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak birçok özelleştirme seçeneği ve ayarıyla birlikte gelir. Kurslar, fakülte, üniversite etkinlikleri ve referanslar için ayrı bölümler oluşturabilirsiniz. Ayrıca, haber özelliğini kullanarak kampüsteki en son haberleri paylaşabilirsiniz.

Lectura Lite

Lectura Lite, minimal bir WordPress eğitim temasıdır. Responsive olarak tasarlanmış, mobil platformlarda optimize edilmiştir.

Lectura Lite, diğer temalar gibi bolca özelliğe sahip değil. Temayı kurduğunuz gibi kullanmaya başlayabilirsiniz. Cafcaflı özellikler sunmaz. Özel menüleri ve sağ kenar çubuğunu destekler. Lectura Lite, tema üzerinde fazla oynama yapmayı sevmeyenler için bire birdir.

NOT: Lectura Lite ayrı özelleştirme özellikleri ile birlikte gelen profesyonel bir sürüme sahiptir.

EduPress

EduPress, diğer temalar gibi duyarlı bir WordPress eğitim temasıdır. İkili sütun düzenine sahiptir. Anasayfada ayar gerektirmeyen kaydırıcı manşet bulunur. Çok okunan içerikleri bu manşet alanında gösterebilirsiniz.

Tema, tam ekran genişliğinde bir şablona sahiptir. Göz yormayan ve sade bir tema isteyenler rahatlıkla kullanabilir.

Preschool and Kindergarten

Temanın adından anlayacağınız üzere Okul Öncesi ve Anaokulu okul öncesi için tasarlanmış temadır. Oldukça renkli bir WordPress eğitim temasıdır.

%100 duyarlı olarak optimize edilmiştir. Özel menüler, ana sayfa sürgüleri, referanslar ve kurslar bölümleri ile web sitenize şık bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Bu WordPress teması kendi içerisinde bulunan sosyal medya entegrasyonu ile birlikte geliyor. Ayrıca, yazılarınızda okuyucunun dikkatini çekmenize yardımcı olacak düğmeleri de kullanabilirsiniz. Buradan anlayacağınız üzere kullanıcı deneyimine önem veren bir tema.

Yazımızın sonuna geldik. Yukarıda sıraladığım ücretsiz WordPress eğitim temalarını okudunuz. Peki sizin kullandığınız veya kullanmak istediğiniz eğitim teması hangisi? Görüşlerinizi bizimle paylaşın.

Article written by admin

Merhaba, ben Batuhan. 22 yaşındayım. 2016 yılında Webgazi.com'u kurdum. O zamandan bu zamana sizlere yararı olabilecek içerikler üretmeye çalışıyorum.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

tiktok jeton hilesi - mmorpg oyunlar - kesintisiz tv apk - netblu apk - taraftar tv apk - tiktok jeton hilesi - cs 1.5 indir - gta 5 mobile hile apk - tiktok jeton hilesi tikplus apk - pop şarkılar