doremi
İnceleme

En iyi müzik indirme uygulaması: Doremi

Google’da “En iyi müzik indirme uygulaması hangisi?” şeklinde bir arama yaptınız ve bu yazıya tıkladınız. O halde en doğru yerdesiniz.

Bu yazımda (bana göre) en sade ve kullanışlı müzik indirme uygulaması olan Doremi adlı uygulamayı inceleyeceğim.

Öncelikle şunu belirteyim; uygulama direkt olarak YouTube‘ye bağlı ve sadece sesleri oradan çekiyor. Yani herhangi bir görüntü söz konusu değil. Peki,

Doremi nasıl kullanılır?

Uygulamanın arayüzünde YouTube’da en popüler olan şarkıları rahatlıkla bulabilirsiniz. İstediğiniz şarkıya tıklayıp oynatma butonu ile İnternet üzerinden dinleyebilir veya indirme butonuyla telefonunuza indirebilirsiniz.

Doremi ile indirilen şarkılar nereye gidiyor?

Uygulamanın arayüzünde bulunan “indirilenler” bölümünden veya şarjınızın daha az gitmesini istiyorsanız dosyalarım > ses bölümünden indirdiğiniz şarkıları rahatlıkla dinleyebilirsiniz.

Not: Uygulama Google Play Store‘da bulunmadığından APK olarak indirmeniz gerekiyor. İndirmek için tıklayınız.

 

Article written by admin

Merhaba, ben Batuhan. 22 yaşındayım. 2016 yılında Webgazi.com'u kurdum. O zamandan bu zamana sizlere yararı olabilecek içerikler üretmeye çalışıyorum.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

tiktok jeton hilesi - mmorpg oyunlar - kesintisiz tv apk - netblu apk - taraftar tv apk - tiktok jeton hilesi - cs 1.5 indir - gta 5 mobile hile apk - tiktok jeton hilesi tikplus apk - pop şarkılar