mobil oyun
Oyun

Zaman geçirmek için oynayabileceğiniz mobil oyunlar

Zaman geçirmek için mobil oyun tavsiyeleri mi arıyorsunuz? Bu yazı tamda size göre.

Özellikle de ramazan aylarında tıpkı diğer insanlar gibi sizde can sıkıntısından şikayetçiyseniz, zaman geçirecek mobil oyunlar listemize bir göz atmanızda fayda var…

NOT: Aşağıda önerilen oyunların hepsi tarafımca telefonuma indirilip kurulmuştur. Ayrıca Android telefon kullanıcısıysanız oyunları Google Play Store aracılığıyla rahatlıkla indirebilirsiniz.

Mobile Legends

Son dönemlerde en çok tutulan oyun tarzı olan MOBA’nın mobil telefonlara uyarlanmış hali. Listenin ilk sırasına koymamın bir sebebi vardır değil mi? Mutlaka denemenizi öneririm.

Legacy of Discord – FuriousWings

Tarayıcı üzerinden Legend Online oynayanlar bilir. Biraz değiştirilip telefonlara uyarlanmış hali diyebiliriz. Şunu bütün samimiyetimle söylemeliyim ki, ben çok beğendim.

Vegas Gangsteri

Rahatlıkla GTA tarzı mobil oyun benzetmesini yapabilirim. Görevler, serbest gezinti modu ve daha fazlası. Zaman geçirmek için bire bir olduğu kesin.

Modern Strike Online

Şahsen ben çok beğendim. Silahlı oyunları sevdiğimden midir bilmem fakat gerçekten gerek grafikleri, gerekse oynanış kalitesi açısından gayet iyi bir mobil oyun.

Clash Royale

Clash of Clans’ın yapımcısı Supercell’den mükemmel bir oyun daha. Stratejinin çok önemli olduğu bu oyun mobil telefon kullanıcılarının dikkatini çekmeyi başarıyor.

Asphalt 8: Airborne

Bilmeyeniniz yoktur herhalde? Fakat yinede benim tavsiyem, donanımsal açıdan iyi bir telefonunuz varsa oynamanızdır. Çünkü oynarken telefon bir hayli ısınabiliyor.

Temple Run 2

Online (çok oyunculu) olmasa da canınız sıkıldığında kendi rekorunuzu kırmak için rahatlıkla girebileceğiniz bir mobil oyun.

Article written by admin

Merhaba, ben Batuhan. 22 yaşındayım. 2016 yılında Webgazi.com'u kurdum. O zamandan bu zamana sizlere yararı olabilecek içerikler üretmeye çalışıyorum.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

tiktok jeton hilesi - mmorpg oyunlar - kesintisiz tv apk - netblu apk - taraftar tv apk - tiktok jeton hilesi - cs 1.5 indir - gta 5 mobile hile apk - tiktok jeton hilesi tikplus apk - pop şarkılar