en iyi torrent siteleri
İnternet

En iyi Torrent Siteleri 2020

Bu yazımızda sizlere kapatılan birçok torrent sitesinin ardından bu yıl işinizi görecek en iyi torrent siteleri 2020 listesini hazırladık.

Torrent sitelerinin en güzel tarafı, filmler sinema salonlarına geç geldiği için yurt dışında yayınlanan filmleri daha çabuk izleyebilmek.

[box type=”note” align=”” class=”” width=””]Aşağıdaki torrent indirme sitelerine girebilmek için herhangi bir VPN eklentisini tarayıcınıza kurmanız gerekiyor.[/box]

Kickass Torrents (KAT)

kickass torrents

Kendi kategorisindeki diğer torrent siteleri gibi çoğu kez kapanıp açılan Kickass Torrents, en iyi torrent sitesi olmaya hak kazanıyor. Site, devamlı ismini değiştirerek aktif kalmaya devam ediyor. Sürekli alan adı değiştirdiği için bir türlü markalaşamayan KAT, yine de en gözde torrent sitelerinden biri.

Not: Kickass Torrents’in kurucusu ve ekibi Polonya’da hizmet vermekteydi. Şu anda ABD tarafından açılan bir dava sonucu ülkesine iade edilmesine karar verildi. Şirketi çok zor zamanların beklediğini söyleyebiliriz.

Zamunda Torrent

zamunda torrent

Kickass Torrent’in site ismi değiştirmekle uğraştığı vakitlerde aktifliğini arttırarak en bilinen torrent sitelerinden biri haline gelen Zamunda.net, 2.sırada yer alıyor. Şunu da belirtmekte fayda var; bu site diğer ülkelerde fazla bilinmemekle birlikte, en yoğun kullanıldığı ülke Türkiye.

[box type=”info” align=”” class=”” width=””]İstisnasız tracker listemizde en güncel zamunda tracker adreslerini bulabilirsiniz.[/box]

ThePirateBay

the pirate bay

Dünya çapında hizmet veren ve geçmişi oldukça sağlam bir torrent sitesi olan The Pirate Bay, en iyi torrent siteleri listemize girmeye hak kazanıyor. Site ara sıra açılıp kapansa da varlığını sürdürüyor diyebiliriz. Müzik, video, oyun,uygulama gibi birçok programı rahatlıkla indirebilirsiniz.

ExtraTorrent

2017 yılının en popüler torrent indirme sitelerinden biri olan ExtraTorrent.cc, yeni olmasına rağmen kullanıcıların dikkatini çekmeyi başarmış durumda.

TurktTorrent

Türklerin sahip olduğu bir site olan turktorrent.xyz, en iyi türk torrent sitesidir diyebiliriz. Çoğu defa engellenmesine rağmen yayın hayatına site adını (domain) değiştirerek devam ediyor.

TorrentZ.eu (Kapatıldı)

Diğer torrent indirme siteleri gibi çoğu kez kapanıp açılan (bu cümleyi tekrarlamaktan sıkılsam da belirtmeden geçemeyeceğim) TorrentZ, torrent dünyasında kendisine yer edinmiş bir site.

LimeTorrents

Torrent siteleri listemizde sırada limetorrents var. Son zamanlarda oldukça popüler olmaya başlayan bu site 2020 yılı boyunca işinizi fazlasıyla görecektir.

1337X

İngiltere’de yoğun olarak kullanılan 1337X, kullanıcı deneyimine önem veren bir torrent sitesi.

RARBG.TO

Köklü bir torrent indirme sitesi olan RARBG, en iyi torrent siteleri 2020 güncel listesinde kalmaya devam ediyor. Diğer torrent indirme sitelerine benzer olarak film, TV şovları, oyun, müzik ve adult içerikler bulabilirsiniz.

Torrent Downloads

Torrent sitelerinin kapanmasıyla trafiği oldukça artan bir diğer site; TorrentDownloads.me.

YTS

YTS.am torrent sitesinin en büyük özelliği, bizlere yüksek çözünürlüğe sahip filmleri daha küçük dosya boyutuyla indirebilme imkanı sunması. Örneğin 1080p bir film normalde 5 GB iken, YTS’de 1.8 GB. Bundan dolayı sadece film izlemek için bile YTS.am torrent sitesini kullanabilirsiniz.

Torrents

Önceki ismi Torrents.me olan bu torrent sitesi, Torrents.io alan adını kullanıyor. Genel olarak torrent indirme ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz bir torrent sitesidir.

Listemizin sonuna geldik. Umarım işinize yarar.

[box type=”note” align=”” class=”” width=””]En iyi torrent programları listemizde en güncel torrent indirme programlarını bulabilirsiniz.[/box]

Article written by admin

Merhaba, ben Batuhan. 22 yaşındayım. 2016 yılında Webgazi.com'u kurdum. O zamandan bu zamana sizlere yararı olabilecek içerikler üretmeye çalışıyorum.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

tiktok jeton hilesi - mmorpg oyunlar - kesintisiz tv apk - netblu apk - taraftar tv apk - tiktok jeton hilesi - cs 1.5 indir - gta 5 mobile hile apk - tiktok jeton hilesi tikplus apk - pop şarkılar