video kaydetme programı
İnternet

En iyi ücretsiz video kaydetme programları

Kendi öğretici videolarınızı veya oyun videolarınızı kaydedip yayınlamak mı istiyorsunuz? O halde “ücretsiz video kaydetme programları” yazımız tam da size göre.

En iyi ücretsiz video kaydetme(video çekme) programları

Oynadığınız oyunları sergilemek veya uzmanı olduğunuz konularda insanlara bilgi vermek istemez misiniz? O zaman derhal bir video kaydetme programı edinmelisiniz.

Bilgisayarınızda bazı yollardan kolayca ekran resmi çekebilirsiniz fakat söz konusu video çekmek olduğunda, bu iş biraz daha zorlaşabiliyor. Bu sebeple sizlere ücretsiz video kaydetme programlarını tanıtıyoruz.

CamStudio Ekran Kaydedici

Ücretsiz video kaydetme programları arasından bizim seçtiğimiz en iyisi; CamStudio

Bazı ücretsiz uygulamalar, parayla satın aldığımız uygulamalara göre daha kısıtlı özelliklere sahiptir. Fakat bu program bizlere her türlü imkanı sunuyor. CamStudio, açık kaynak kodlu bir yazılıma sahip olduğundan, çok sayıdaki özelliğinden faydalanabilirsiniz.

CamStudio ile AVI formatında video kaydedebilirsiniz. Çektiğiniz videonun kalitesini istediğiniz gibi ayarlayabilir ve ekranın istediğiniz bir bölümünü seçebilirsiniz.

Sunduğu bütün bu özellikleri göz önünde bulundurursak, hiç şüphesiz CamStudio’yu en iyi video kaydetme programı olarak ilk sıraya yerleştirebiliriz.

İndir: CamStudio

FRAPS Ekran Kaydedici

Günümüzde azda olsa video çekme işleriyle uğraşmış her bilgisayar kullanıcısının bildiği bir programdır; FRAPS

Özellikle de oyun oynarken video çekmek için tasarlanmış FRAPS sayesinde, uzun uzun videolar çekebilirsiniz. Program, yüksek çözünürlük desteği sayesinde en üst düzey grafikleri bile kayıt altına alabiliyor.

Ücretsiz versiyonunu indirmek için: FRAPS

Bandicam Ekran Kaydedici

Bilgisayarınızın kaynaklarını oldukça tasarruflu kullanan Bandicam, kullanıcılar tarafından çokça tercih edilen bir video kaydetme programı.

Bandicam, kolay ve kullanışlı bir arayüze sahip olmasının dışında, ekranın üst kısmında oynadığınız oyunun FPS değerini sizlere gösteriyor.

İndir: Bandicam

HyperCam Ekran Kaydedici

HyperCam programının 4.0 sürümü ücretli bir sürümdür, ancak geliştiricisi HyperCam 2.9’u sonradan ücretsiz olarak kullanıcılarına sunmuştur.

eLecta isimli video kaydetme programını anımsatan HyperCam, oldukça eski bir marka olduğundan kullanıcılarının güvenini kazanmıştır.

Eğer oyun videoları çekecekseniz, HyperCam harici diğer programlara göz atmanızı tavsiye ederiz.

İndir: HyperCam

Ezvid Ekran Kaydedici

Rahatlıkla video kaydedin ve YouTube gibi platformlara anında yükleyin.

Kullanımı çok kolay ve basit bir video kaydetme programı arıyorsanız Ezvid tam da size göre.

Ezvid ile kaydettiğiniz videoları kolaylıkla düzenleyebilir, slaytlar ekleyebilir, ekranda çizim yapabilir, videonun hızını değiştirebilir ve direkt olarak YouTube’a yükleyebilirsiniz. Özellikle Ezvid, Minecraft oyuncuları için vazgeçilmez bir video kaydetme programıdır.

İndir: ezvid

eLecta Ekran Kaydedici

Ülkemizde pek fazla bilinmese de yurt dışında çokça kullanılan bir video kaydetme programı olan eLecta, kullanıcılarına çok sayıda yeni özellik sunuyor.

Programın  tek dezavantajı uygulanabilir ayarların yetersiz kalması; sadece AVI formatını kullanabilirsiniz ve bundan başka pek fazla seçeneğiniz yoktur.

İndir: eLecta

Article written by admin

Merhaba, ben Batuhan. 22 yaşındayım. 2016 yılında Webgazi.com'u kurdum. O zamandan bu zamana sizlere yararı olabilecek içerikler üretmeye çalışıyorum.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

tiktok jeton hilesi - mmorpg oyunlar - kesintisiz tv apk - netblu apk - taraftar tv apk - tiktok jeton hilesi - cs 1.5 indir - gta 5 mobile hile apk - tiktok jeton hilesi tikplus apk - pop şarkılar