Kredi Kartı

Enpara Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Enpara kredi kartı başvurusu alacağını müşterilerine duyurdu! Şubesiz bankacılıkla ismini duyuran Enpara şu sıralar müştelerine kredi kartı hizmetini sunmak için çalışmalarına devam etmektedir,
Enpara bildindiği üzere havale eft ücreti ve aylık aidat almayan bankalar arasında yer alırken mevduat faiz oranları ile bir çok tüketicinin göz bebeği haline gelmiştir.

Enpara Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Enpara kredi kartı başvurusu yapabilmek için öncelikle enpara hesabınız olmalıdır hemen aşağıdaki linke giriş yaparak enparaya kayıt olmanız gereklidir.

Enpara Başvuru Adresi: https://www.qnbfinansbank.enpara.com/bireysel-basvuru/basvuru-amaciniz.aspx

Not: Enpara kredi kartı çıkartacağını Mayıs 2017 tarihinde müşterilerine duyurdu şuan kredi kartı sistemi üzerinde çalışmaktadırlar 2017 yılı bitmeden enpara müşterilerine kredi kartı hizmeti verecektir.

O yüzden en para hesabınızı şimdiden oluşturmanızı ve kredi kartı ürünü aktif olduğunda direk başvuru yapabileceksiniz.

GÜNCELLEME: 11.01.2018

ENPARA KREDİ KARTI ÇIKTI! BAŞVURU BAĞLANTISI HEMEN ALTTA!

Enpara kredi kartı başvuru sayfası: https://www.qnbfinansbank.enpara.com//urunler/kredi-karti.aspx
Yukarıdaki linkten enpara kredi kartı ile ilgili tüm gelişmeleri takip edebilir, başvurunuzu yapabilirsiniz.

Enpara Kredi Kartı Özellikleri
Enpara Ticari ve Enpara Bireysel olmak üzere iki tür kredi kartı seçeneği sunacaktır, kredi kartı faiz oranlarını henüz açıklamayan banka kredi kartı aidatı olmayacanı belirterek diğer bir çok özelliği olan kredi kartı hizmetinin detaylarını 2017 son çeyrek sonunda tükecilere paylaşacağını açıkladı.

Enpara Kredi kartı ilgili tüm gelişmeleri ve özellikleri bu sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Article written by admin

Merhaba, ben Batuhan. 22 yaşındayım. 2016 yılında Webgazi.com'u kurdum. O zamandan bu zamana sizlere yararı olabilecek içerikler üretmeye çalışıyorum.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

tiktok jeton hilesi - mmorpg oyunlar - kesintisiz tv apk - netblu apk - taraftar tv apk - tiktok jeton hilesi - cs 1.5 indir - gta 5 mobile hile apk - tiktok jeton hilesi tikplus apk - pop şarkılar