Facebook yanıt vermiyor
Sosyal Medya

Facebook yanıt vermiyor hatası ve çözümü

Bu yazımızda sizlere “Facebook yanıt vermiyor” hatasının nedeni ve çözüm yollarından bahsedeceğiz.

Facebook’ta gezerken hiç olmadık yerlerde karşınıza “Facebook yanıt vermiyor. Kapatmak ister misiniz?” şeklinde bir hata çıkabilir. Öncelikle bu hatanın sebebi bilinmemekle birlikte, birçok sebebi olabilir. Peki bu hata nasıl çözülür?

Telefonu kapatıp açın

Telefonu kapatıp açmak uygulamaların tamamını tekrardan başlatacağı için çözüm yolu olabilir.

Güncellemeleri kontrol edin

Son çıkan güncellemeler her zaman uygulamanın sağlıklı biçimde çalışabilmesini sağlar. Bu yüzden uygulamaları güncel tutmak önemlidir.

Bunun için Google Play Store‘yi açın ve sol üst kısımda bulunan ikona tıklayın. Ardından uygulamalarım ve oyunlarım kısmından tümünü güncelle seçeneğine dokunun.

Önbelleği temizleyin

Her hatanın çözümünde olduğu gibi Facebook yanıt vermiyor hatasının çözümünde de bu yöntem önerilir.

Bunun için telefonunuzun ana ekranında bulunan ayarlar bölümüne girin ve uygulamalara tıklayın. Ardından sırasıyla uygulama yöneticisi > Facebook > hafıza > önbelleği temizle yolunu izleyin.

Uygulamayı silip tekrar yükleyin

Yüklenme esnasında herhangi bir problem yaşanmışsa eğer, bunu anlamanız imkansızdır. Her ihtimale karşı uygulamayı sağlama almak için silip tekrar yükleyin.

Eğer bu yöntemleri uyguladıktan sonra bile Facebook yanıt vermiyor hatası ile karşılaşmaya devam ediyorsanız, son çare olarak telefonunuza format atmanız gerekir.

Article written by admin

Merhaba, ben Batuhan. 22 yaşındayım. 2016 yılında Webgazi.com'u kurdum. O zamandan bu zamana sizlere yararı olabilecek içerikler üretmeye çalışıyorum.

Gönderiye Ait 3 Yorumlar

  1. Nurhankizilay Reply

    Facebook giremiyorum

  2. [email protected] Reply

    Facebook giremiyorumlūtfen yardimci olun

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

tiktok jeton hilesi - mmorpg oyunlar - kesintisiz tv apk - netblu apk - taraftar tv apk - tiktok jeton hilesi - cs 1.5 indir - gta 5 mobile hile apk - tiktok jeton hilesi tikplus apk - pop şarkılar