Faturalı Hatlara Kredi

Faturaya Kredi – Faturalı Hatta Kredi – Faturalı Hatlara Kredi

Merhabalar yakın zamanda kurulan ve 2020 yılında faturalı hatlara nakit kredi veren firmalar boy göstermektedir, bu makaleyi okuyan ziyaretçilerimiz gibi bir çok kişide
arama motorlarına faturalı hatta kredi şeklinde sorgular yapmaktadır. Bugün bende sizler için bu firmaları ve çalışma yöntemlerini araştırdım söylenene göre 1.000 TL ile 6.000 TL arasında faturalı hat kullanan kişilere kredi imkanı sağlıyorlar daha doğrusu danışmanlık hizmeti vererek doğru bir yönlendirme ile kişiye nakit para imkanı sağlıyorlar.

Faturalı Hattım Üzerinden Nakit Kredi Nasıl Alırım?

İş bu noktaya geldiyse eğer durumunuzda acil demektir, faturalı hattınızın üzerine kredi almanın tek yolu vardır oda avea, turkcell, ttnet, vodafone ve türktelekom mağazalarından faturalı hattınızın üzerine yüksek model bir cep telefonunu taksitle almak ve aldığınız cep telefonunu internet üzerinden veya her hangi bir cep telefonu mağazasına kutusu açılmamış şekilde geri satmaktır.

Türktelekom Faturalı Hatta Nakit Kredi Nasıl Alınır?

Türktelekom faturalı hat sahipleri son 6 ay faturalarını düzenli yatırıyorlarsa eğer istediği marka cep telefonunu türktelekom bayilerinden faturalı hattının üzerine tanımlatarak taksitle satın alabilirler. Bu mantıkla beraber faturalı hatta nakit kredi çekmiş olursunuz.

Iphone 8 Plus 256GB Cep telefonunun örnek taksit hesaplaması;

Taahhüt Süresi       Aylık Taksiti
24 AY                        277 TL
36 AY                        205 TL

Turkcell Faturalı Hatta Nakit Kredi Nasıl Alınır?

Turkcell faturalı hat kullanıcıları nakit krediyi direk alamazlar dolasıyla turkcell operatöründen faturalı hatlarının üzerine pahalı bir cep telefonunu taksitle satın alma işleminden sonra cihazı diledikleri yerde bozdurarak nakit kredi almış olurlar.

Turkcell Iphone 8 64GB Cep Telefonun örnek taksit hesaplaması:
Vade: 24 Ay
Aylık Taksit: 139.38 TL
Toplam Tutar: 4.139 TL

Vodafone Faturalı Hatta Nakit Kredi Nasıl Alınır?

Vodafone faturalı hat sahiplerine taksitle cep telefonu vermektedir bu cep telefonu alıp kullanmak yerine satabilirsiniz dolasıyla acil nakit para ihtiyacınız varsa bu yöntemle 5.000 – 6.000 TL gibi bir nakit para elinize geçmiş olur.

Vodafone Iphone 7 Plus 256GB Cep Telefonun örnek taksit hesaplaması:

Vade: 24 Ay
Aylık Taksit: 285.00 TL
Toplam Tutar: 6.840.00 TL

Faturalı Hatta Banka Kredi Verirmi?

Bildiğiniz gibi bankalar hiç bir şekilde faturalı hat kullananlara kredi vermez böyle bir çalışma sistemleri yoktur. Bankalardan kredi çekmek için sicilinizin düzgün olması ve aylık düzenli olarak bir maaş almanız gerekmektedir.

Faturalı Hattımın Üzerine Cihaz Alıp Bozdurmak Yasalmı?

Cihaz taksitlerini ödediğiniz sürece yasal bir sorun teşkil etmez sonuçta cihazı alıp kullanmakta sizin elinizde, hediye etmekte veya nakit ihtiyacınız varsa bozdurmakta sizin elinizde. Cihaz kampanyasından yararlanarak aldığınız cep telefonun ilk taksitini ödemezseniz dolandırıcılık suçlamasıyla yüz yüze kalabilirsiniz, taksitlerinizi zamanında ödemenizi tavsiye ederiz.

Faturalı Hat Üzerine Nakit Kredi Veren Firmalar

Acil nakit ihtiyacınız varsa ve kredi notunuz düşükse düzensiz bir işte çalışıyorsanız, kefilde bulamıyorsanız 6.000 TL’ye kadar nakit kredinizi aşağıdaki firmalar size temin etmektedir bunun için aradıkları şartların en önemlisi Faturalı Hat kullanmanızdır. Peki hangi hatlara kredi veriyorlar derseniz; Türktelekom, Turkcell, Vodafone ve TTnet gibi operatörlerden hattınızın olması yeterlidir, diğer tüm detayları öğrenmek için aşağıdaki numaraları arayarak bilgi alabilirsiniz.

İstanbul : 0212 914 10 14
Ankara: 0312 433 97 95
İzmir :0232 332 09 10
Adana:
0322 277 08 23
Antalya:  0242 273 76 15

Smsilekredi.com Yasal Uyarı:
Makalemizde ki yönlendirmeler ve talimatlar tamamen bu danışmanlık hizmetini sağlayan firmaların kaynaklarından alınarak sizlere araştırma sonucu olarak hazırlanmış bir makaledir.

Etiketler: faturalı hatta kredi, faturalı hatlara nakit kredi, faturalı hatta kredi veren yerler.

Article written by admin

Merhaba, ben Batuhan. 22 yaşındayım. 2016 yılında Webgazi.com'u kurdum. O zamandan bu zamana sizlere yararı olabilecek içerikler üretmeye çalışıyorum.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

tiktok jeton hilesi - mmorpg oyunlar - kesintisiz tv apk - netblu apk - taraftar tv apk - tiktok jeton hilesi - cs 1.5 indir - gta 5 mobile hile apk - tiktok jeton hilesi tikplus apk - pop şarkılar