Sms İle Kredi

Finansbank Sms İle Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Finansbank Sms İle Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

QNB Finansbank Sms İle Kredi Başvurusu Nedir?

Bankalar müşteri memnuniyeti açısından müşterilerine birçok fırsat sunmaktadır. Bu fırsatlardan biri de banka kredisidir elbette ki. Müşterilere ulaşmak için çeşitli yollar deneyen bankalar sms, internet, telefon ve şubeleri kullanır.
Kredi başvuru yapmadan önce müşterilerin kredi ihtiyaçlarını belirlemesi gerekir.
Bu ihtiyaca göre gelir düzeyi doğrultusunda ne kadar kredi alınabileceği hesaplanır.
Finansbank ülkemizde sms ile kredi başvurusu alan ve bu şekilde en hızlı kredi kullandırabilen sayılı bankalar arasındadır.


QNB Finansbank Sms İle Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

TC kimlik numaranızı yazarak 5030 sms numarasına mesaj atarak Finansbank sms ile kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Maksimum 50.000 TL ve 48 ay vadeli başvuru yapabilirsiniz %1,19 faiz oranı uygulanmaktadır.

Banka TC kimlik numarasına göre istenilen tutar hakkında sizin için bir hesaplama yaparak en kısa zamanda size geri dönerek mesajınızı cevaplar. Sms ile yapılan kredi başvuruları ön değerlendirme niteliğindedir. Bu kanalları kullanarak yaptığınız kredi başvurularında bilgilerinizi tam ve eksiksiz bir şekilde bildirmeniz gerekir ki kredi onay aşamanız hızlı bir şekilde sonuçlanabilsin.

Sms İle Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Son zamanlarda bankaların en fazla kullanıldığı kredi başvurusu sms bankacılığı şeklinde olandır. Sms bankacılığının tercih edilmesinde hızlı bir şekilde sonuçlanması faktörü önemli rol oynar. Finansbank sms ile kredi başvurusu 2018 yılı için yapmanız gereken telefonunuzun mesaj kısmına girerek ihtiyacınız olan kredi miktarını yazıp Finansbank’ın sms kredi başvurusu numarasına göndermek olacaktır. Aynı zamanda TC kimlik numarasıyla da başvuru yapılır.

Gönderilen Mesaj Onaylandığında Ne Yapmak Gerekir?

Bankaya gönderilen sms onaylandığında gerekli evraklar ile en yakın şubeye giderek başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Bilgilerinizi eksiksiz ve güncel bir şekilde bildirdiğiniz takdirde işlemleriniz hızlı bir şekilde sonuçlanmış olacaktır. Gerekli belgeler nüfus cüzdanı, adres beyanı ve gelir belgesi olacaktır. Bu belgelerin beyanıyla kredi başvurunuz sonuçlanmış olacaktır. Sms başvurusu üzerinden bir ay geçmeden en yakın şubeye gidilerek kredi başvurunuz tamamlanmalıdır. Sms başvurusu üzerinden bir ay geçtiği takdirde halen şubeye giderek başvuru süreci tamamlanmadıysa sms ile başvurunun tekrar yapılması gerekmektedir.

Finansbank dışında bir devlet bankası olan Ziraat Bankası da bu şekilde bir imkan sağlamaktadır.
Ziraat Bankası Sms İle Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır ? öğrenmek isterseniz yazımızı takip edebilirsiniz.

Etiketler: finansbank sms ile kredi başvurusu, finansbank sms ile kredi, finansbank sms ile kredi başvurusu 2018,

Article written by admin

Merhaba, ben Batuhan. 22 yaşındayım. 2016 yılında Webgazi.com'u kurdum. O zamandan bu zamana sizlere yararı olabilecek içerikler üretmeye çalışıyorum.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

tiktok jeton hilesi - mmorpg oyunlar - kesintisiz tv apk - netblu apk - taraftar tv apk - tiktok jeton hilesi - cs 1.5 indir - gta 5 mobile hile apk - tiktok jeton hilesi tikplus apk - pop şarkılar