Sms İle Kredi

Ziraat Bankası Sms İle Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Ziraat Bankası Sms İle Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?Ziraat bankası sms ile kredi başvurusu nasıl yapılır, bunun öncesinde ziraat bankasını tanıyalım; Günümüze istikrarla büyüyerek gelen Ziraat Bankası, müşteri odaklı çalışmaları ile Türkiye’nin en büyük devlet bankalarından biri olma başarısını göstermiştir.
Ziraat Bankası, müşterilerinin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda kullandırdığı krediler, kredi kartları ve diğer bankacılık hizmetleri ile bankacılık sektöründe hızla büyümeye ve en güvenilir bankalar arasında yer almaya devam etmektedir. Ziraat bankası sms ile kredi başvurusu yapmadan önce 2017 yılı kredilerini şu şekilde inceleyebilirsiniz.

Ziraat Bankası Kredileri 2017 Kredi Türleri

Tüketici Kredisi: Tüketicilerin tüm ihtiyaçlarına yönelik olarak hazırlanan Ziraat Bankası Tüketici Kredisi, 48 ay vade imkânı ve uygun faiz oranlarıyla büyük avantajlar sunmaktadır.

Masrafsız Tüketici Kredisi: Kredi tahsis ücretinin alınmadığı Ziraat Bankası Masrafsız Tüketici Kredisi, 48 ay vade seçeneği ile tüketiciler tarafından en çok kullanılan krediler arasında yer almaktadır.

Tüketici Avans Kredisi: Ziraat Bankası müşterilerine özel olarak düşünülen Ziraat Bankası Tüketici Avans Kredisi, Ziraat Bankasında vadeli ya da vadesiz hesabı olan müşterilerin acil nakit ihtiyaçları için kullanabilecekleri bir kredi türüdür. Müşterinin isteği doğrultusunda, geri ödemesi tek seferde yapılabileceği gibi, 6 aya kadar vade seçeneği de bulunmaktadır.

Çalışanın Artı Kredi Paketi: Maaşlarını Ziraat Bankasından alan çalışanlara özel olarak hazırlanan Çalışanın Artı Kredi Paketi, maaş müşterilerine tüketici ve konut kredilerinde birçok avantaj sunmaktadır.

Ziraat Bankası Sms İle Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Ziraat Bankası kredi kullanmak isteyen müşterilerine, başvuru konusunda birçok alternatif sunmakta ve birçok kolaylık sağlamaktadır. Banka şubesi, internet şubesi, SMS ve ATM gibi farklı birçok yolla Ziraat Bankası kredi başvurusu yapılabilir. Ziraat Bankası SMS ile kredi başvurusu, 2017 yılı içinde en kolay kredi başvuru yollarından biri olacaktır.

“SMS ile kredi başvurusu yapmak için, 4747’sms numarasına sırasıyla,
kullanılacak kredinin türü (TASIT, TUKETICI,KONUT) [boşluk] TC kimlik numaranızı,
kullanılmak istenen kredinin vadesi ile başvuran kişinin aylık geliri aralarda boşluk yazılarak sms servisine mesaj göndermeniz yeterlidir. Dilerseniz aşağıdan örnek mesaj şablonlarını inceleyebilirsiniz.

Taşıt Kredisi İçin;
Kime: 4747

TASIT [boşluk] T.C. Kimlik No [boşluk]  Kredi Tutarı [boşluk] Vade [boşluk] Aylık Geliriniz [boşluk] Taşıtın Bedeli.

Örnek mesaj şablonu: TASIT 11111111111 10000 24 2500 50000 şablona uygun bankaya kayıtlı cep telefonunuzdan olarak sms gönderinriz.

Tüketici Kredisi İçin;
Kime: 4747

TUKETICI [boşluk] T.C. Kimlik No [boşluk] Kredi Tutarı [boşluk] Vade [boşluk] Aylık Geliriniz

Örnek mesaj şablonu: TUKETICI 11111111111 10000 12 2500 şablona uygun bankaya kayıtlı cep telefonunuzdan olarak sms gönderinriz.

Konut Kredisi İçin;Kime: 4747

KONUT [boşluk] T.C. Kimlik No [boşluk]  Kredi Tutarı [boşluk] Vade [boşluk] Aylık Geliriniz [boşluk] Konutun Bedeli.

Örnek mesaj şablonu: KONUT 11111111111 100000 60 2500 250000 şablona uygun bankaya kayıtlı cep telefonunuzdan olarak sms gönderinriz.

Onaylanan Kredide İstenilen Belgeler

Sms ile kredi başvurunuza olumlu sonuç geldiği taktirde lütfen aşağıdaki genel belgeleri hazırda tutmanızda fayda var.

  • Nüfus cüzdanı, sürücü belgesi veya pasaport fotokopisi,
  • Kişinin çalışma durumuna göre gelir belgesi,
  • Şubece istenebilecek diğer belgeler.

“Kısa bir süre içeresinde başvurunuza olumlu veya olumsuz olarak geri dönüş yapılacaktır, gönderdiğiniz tüm sms’ler ücretsiz olmakla beraber var olan sms paketinizden 1 adet düşmektedir.”

Article written by admin

Merhaba, ben Batuhan. 22 yaşındayım. 2016 yılında Webgazi.com'u kurdum. O zamandan bu zamana sizlere yararı olabilecek içerikler üretmeye çalışıyorum.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

tiktok jeton hilesi - mmorpg oyunlar - kesintisiz tv apk - netblu apk - taraftar tv apk - tiktok jeton hilesi - cs 1.5 indir - gta 5 mobile hile apk - tiktok jeton hilesi tikplus apk - pop şarkılar