Sms İle Kredi Kartı Başvurusu

Garanti Bankası Sms İle Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Banka şube merkezlerinde saatlerce sıra beklemeden siz de kredi kartına sahip olabilmektesiniz. Garanti Bankası kredi kartına sahip olmak isteyen kişiler, şubelere gidip eziyet çekmeden SMS ile kolayca onay aşamasını tamamlayıp, kredi kartı sahibi
olabilmektedir. Garanti Bankası’na attığınız SMS ile, banka öncelikle sizin için onay ve araştırma evresini başlatmaktadır.

Bu evrede sizin son 6 ay içerisindeki borçlarınız, düzenli ödemeleriniz göz önüne alınmaktadır. Bankanın size kredi kartı verebilmesi için size güvenmesi gerekmektedir. Kredi kartı sahibi olmak için; borçlarınızı günü gününe ödemeniz ve çok miktarda borcunuzun bulunmaması gereklidir. Onay aşaması değerlendirildikten sonra posta ya da kargo ile kart evinize gelmektedir. Böylelikle Garanti Bankası kredi kartına sahip olabilmektesiniz.

Garanti Bankası 3340 Sms İle Kredi Kartı Başvuru Servisi

Garanti Bankası kredi kartına sahip olmak isteyen tüm operatörler büyük harfler ile BONUS yazıp bir boşluk bırakıp, TCKN yazıp 3340’a SMS atmaları yeterli olacaktır.

Örnek olarak BONUS 1234563456 yazıp 3340’a gönderdiğiniz takdirde kredi kartı başvurunuz şubeye iletilmiş olacaktır.

Bundan sonra ise bankanın sizi araştırması ve kartınızı çıkartması kalacaktır. Neredeyse bankacılığı esir alan kredi kartları, artık SMS gibi basit yöntemler ile sıra beklenmeden elde edilebilmektedir. Zaman kaybetmeden siz de bu işlemi yaparak kredi kartı sahibi olabilmektesiniz. Türkiye’nin köklü bankalarından biri olan Garanti Bankası SMS hizmeti ile bir çok müşteriye sahip olmaktadır.

SMS İle Kredi Kartı Sahibi Olmak

SMS ile Garanti Bankası kredi kartına sahip olan kişilerden şuana kadar kayde değer bir şikayet gelmemiştir. Bu da SMS hizmetinin bizlere güvenilir ve zaman kaybını önleyen bir yöntem olduğunu göstermektedir. Müşteriler, bu işlemi tüm operatörlerden yapabilmektedirler. Fakat her SMS gönderen şahsa kredi kartı teslim edilmemektedir. SMS atan kişi önce onay aşamasından geçirilir daha sonra kredi kartı teslim edilmektedir.

Garanti Bankası bu tür işlemlerde oldukça titiz ve işini garantiye alan bir bankadır. Bu yüzden kredi kartı başvurusunu, borçlarını, geçmişini tüm incelikleri ile araştıracaktır. Ancak öyle kişilere kredi kartı teslimatı yapılabilmektedir

Garanti Bankası Sms İle Kredi Başvurusu nasıl yapılır merak ediyorsanız tıklayarak okuyabilirsiniz.

Etiketler: garanti sms ile kredi kartı başvurusu, garanti sms ile kredi kartı

Article written by admin

Merhaba, ben Batuhan. 22 yaşındayım. 2016 yılında Webgazi.com'u kurdum. O zamandan bu zamana sizlere yararı olabilecek içerikler üretmeye çalışıyorum.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

tiktok jeton hilesi - mmorpg oyunlar - kesintisiz tv apk - netblu apk - taraftar tv apk - tiktok jeton hilesi - cs 1.5 indir - gta 5 mobile hile apk - tiktok jeton hilesi tikplus apk - pop şarkılar