Sms İle Kredi Kartı Başvurusu

Yapı Kredi Bankası Sms İle Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Yapı kredi bankası sms ile kredi kartı başvurusu yapmak için lütfen aşıdaki adımları ve açıklamaları dikkatli okuyarak uygulayınız gösterilen talimatlar yapikredi.com.tr resmi sitesinden alınmış olup size detaylı şekilde aktarmaya çalıştık.


Yapı Kredi, Kredi Kart Çeşitleri Ve SMS İle Başvuru Şekli

Yapı Kredi Bankasının dört çeşit kredi kartı imkânları bulunmaktadır. Bunlar; World, World Gold, Adios ve Play. Kredi kartına bankaya gitmeden zaman kaybına uğramadan SMS yolu ile başvuruda bulunmak istiyorsanız aşağıdaki seçenekleri incelemelisiniz.

World başvurusu için; WORLD yazıp bir boşluk bırakarak T.C kimlik numaranızı yazdıktan sonra 4421 ‘e göndermelisiniz.

World Gold başvurusu için; GOLD yazıp bir boşluk bırakarak T.C kimlik numaranızı yazdıktan sonra 4421’e göndermelisiniz.

Adios başvuru İçin; ADIOS yazıp bir boşluk bırakarak T.C kimlik numaranızı yazdıktan sonra 4421’e göndermelisiniz.

Play başvuru için; PLAY yazıp bir boşluk bırakarak T.C kimlik numaranızı yazdıktan sonra 4421’e göndermelisiniz.

Bütün GSM hatlarından aynı şekilde kredi kartı talebinde bulunabilirsiniz. Başvuru sonrasında size detaylı bilgi içeren bildirim mesajı gelecektir.

Yapı Kredi Kart Başvurusu Alternatif Seçenekler
Kredi kartına sadece SMS yolu ile değil internet aracılığı ile de başvuru da bulunabilirsiniz. Kısa bir süre içerisinde işlemleriniz gerçekleştirilir. Yapı kredi web sitesi üzerinden ya da bireysel internet şube aracılığı ile taleplerinizi yönlendirebilirsiniz.

Dilerseniz Yapı Kredi Sms İle Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır makalemizide okuyabilirsiniz.

Kredi Kartı Kullanım Avantajları Ve Dezavantajları

Kredi kartları düzgün ve kurallarına uygun kullanıldığı takdirde avantaj dahi sağlar. Aylık maaş düzeninize göre ödeme planı ayarlamalısınız. Yüklü miktardaki alışverişlerde faizsiz peşin fiyatına taksit imkânlarından yararlanmalı her ay hanenize yansıyacak olan taksit tutarını düzenli takip etmelisiniz. Maddi durumunuza göre taksit ve peşin kullanımlarda kartı kullanmalısınız. Cebinizde nakit varsa nakit yok ise kredi kartına yönelmelisiniz.

Her zaman nakit paranın yanınızda olmadığı zamanlarda kredi kartı avantajdır. Sonrasında eğer ödeme planınızı aşmışsanız kredi kartını rafa kaldırmalısınız. Sizin ve aileniz için dezavantaja dönüşmemesi için ödeme düzeninizi sağlıklı bir şekilde gerçekleştirmelisiniz. Önemli uyarılardan biri de mümkünse tek bankaya ait kredi kartı kullanmalısınız. Fazla kart, fazla sorumluluk ve ödeme planı demektir.

Article written by admin

Merhaba, ben Batuhan. 22 yaşındayım. 2016 yılında Webgazi.com'u kurdum. O zamandan bu zamana sizlere yararı olabilecek içerikler üretmeye çalışıyorum.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

tiktok jeton hilesi - mmorpg oyunlar - kesintisiz tv apk - netblu apk - taraftar tv apk - tiktok jeton hilesi - cs 1.5 indir - gta 5 mobile hile apk - tiktok jeton hilesi tikplus apk - pop şarkılar