Sms Bankacılığı

Halkbank 3401 Sms Bankacılığı

Halkbank 3401 Sms BankacılığıHalkbank Sms Bankaclığı hizmeti ile kredi kartı ve hesaplarınız ile ilgili sorgulama işlemlerini 3401 sms bankacılığını ile yapabilirsiniz. Halkbank’ın bu sms hizmetini ücretsiz olarak kullana bilirsiniz gönderdiğiniz mesajlar var olan sms paketinizden düşmektedir.

Halkbank 3401 Sms Bankacılığı Hizmeti Nasıl Aktif Edilir?
Halkbankasının 3401 sms bankacılığı bilgi alma servisini müşteri hizmetlerini arayarak talimat vermeniz gerekmektedir bunun için 0850 222 0 400 veya 444 0 400 nolu telefon numaralarını arayarak müşteri hizmetlerine bağlandıktan sonra 3401 sms bankacığını aktif edilmesini talep ederek kullanmaya başlaya bilirsiniz.

Halkbank Sms İle Hesap Bakiyesi Öğrenme Nasıl Yapılır?
Halkbankasın’da bulunan hesaplarınızın anlık bakiyesini öğrenmek için lütfen BAKIYE yazarak 3401‘e kısa mesaj gönderiniz.

Halkbank Sms İle Kredi Kartı Bakiyesi Nasıl Öğrenilir?

Halkbankasın’da bulunan kredi kartı ve kartlarınızın kullanabilir bakiyelerini öğrenmek için öncelikle bankaya kayıtlı gsm numaranızdan 3401‘e KKBAKIYE yazıp göndererek güncel bakiye bilgilerinizi sms ile geri alabilirsiniz.

Halkbank Sms İle Kredi Kartı Ekstre Bilgisi Nasıl Sorgulanır?

Halkbankası müşterisiyseniz ve kredi kartınıza ait son ekstre bilgilerini hemen öğrenmek istiyorsanız lütfen bankaya kayıtlı cep telefonunuzdan 3401 sms servisine EKSTRE yazarak gönderiniz ve halkbankası tarafından size kullanmakta olduğunuz kredi kartının ekstre bilgileri mesaj alanına sığacak şekilde gönderilmektedir eğer daha fazla detaylı bilgi almak isterseniz 444 0 400 nolu Halkbank Dialog’u arayarak öğrenebilirsiniz.

Halkbank SMS ile Yeni Kredi Kartı Şifresi Nasıl Alınır?
Halkbankasından alışveriş ve taksitli nakit avans gibi işlemleriniz için kredi kartı aldıysanız ve şifrenizi SMS ile almak istiyorsayanız lütfen; 3401 nolu kısa mesaj servisine SIFRE yazarak bir boşluk bırakıp kredi kartınızın ön yüzünde bulunan son 6 hanesi ile anne kızlık soyadınızın ilk iki harfini yazarak gönderdiğiniz taktirde ilk şifreniz belirlenecektir ilk şifre belirlendikten 7 gün içeresinde Halkbank atm’lerinden tekrar şifrenizi güvenlik amacıyla değiştirmeniz gerekmektedir.

Halkbank Sms İle İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Halkbank müşterisi veya değilseniz ve ön onaylı kredi başvurusu yaparak sonucunu sms ile almak istiyorsanız 3401‘e TC Kimlik Numaranız bir boşluk Kredi Tutarı bir boşluk Aylık Gelirinizi yazarak iletmeniz gerekmektedir.
Ön onaylı kredi başvuru sonucunuz kısa bir zaman içinde size olumlu veya olumsuz şekilde sonuçlanacaktır olumlu sonuçlandığı taktirde belgelenebilir aylık gelirinizin evrakını ve Nufus Cüzdanızının orjinali yanınıza alarak Halkbank şubelerine uğrayarak kredinizi çekebilirsiniz.

Örnek Sms;
Kime:3401
Mesaj:28392817281 20000 1575

Halkbank Talimatsız Sms Bankacılığı Komutları
Yukarıda kısımda bahsettiğimiz hizmetleri talimat vererek kullanabiliyorsunuz peki Halkbankasında talimat vermeden 3401’e hangi sms komutlarını atarak kullana bilirsiniz;

Fon Fiyatların Öğrenmek İçin FON
Repo oranlarını öğrenmek için REPO
Döviz kuru bilgileri için DOVIZ
Sms Komutları için YARDIM yazarak 3401‘e göndermeniz yeterlidir.

Article written by admin

Merhaba, ben Batuhan. 22 yaşındayım. 2016 yılında Webgazi.com'u kurdum. O zamandan bu zamana sizlere yararı olabilecek içerikler üretmeye çalışıyorum.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

tiktok jeton hilesi - mmorpg oyunlar - kesintisiz tv apk - netblu apk - taraftar tv apk - tiktok jeton hilesi - cs 1.5 indir - gta 5 mobile hile apk - tiktok jeton hilesi tikplus apk - pop şarkılar