Sms Bankacılığı

Garanti Bankası 3340 Sms Bankacılığı

Garanti Bankası 3340 Sms BankacılığıGaranti bankası müşterileri bu konumuz sizi yakından ilgilendirmektedir çünkü internet şubesi kullanmıyorsanız eğer 3340 sms servisi ile bankacılık hizmetini cep telefonuza taşıyor
yani hesap bakiyesi sorgulama ve kart şifresinizi bir sms ile oluşturabilirsiniz. Garanti Bankası internet şubesinin işlevselliği bakımından bir çok ödül almış bankadır ve hız kesmeden hizmetlerini geliştirmeye devam etmektedir Kartsız Atm’den Para çekme olsun Sms İle Kredi Bavşurusu gibi bir çok hizmetini aslında kısa mesaj atarak kullanabilirsiniz bu makalemde şuan aktif olan hesap bakiyesi öğrenme ve yeni kart şifresi nasıl oluşturulur ondan bahsedeceğim.

Garanti Bankası Sms İle Hesap Bakiyesi Nasıl Öğrenilir?
Garanti Bankasından almış olduğunuz “Money Card, Bonus Card, Miles&Smiles, Flexi Card ve American Express Card” Kredi kartlarının birini veya daha fazlasını kullanıyorsanız 3340’a sms atarak bakiye bilgilerinizi çok rahat öğrenebilirsiniz bunun için yapacağın işlem yok basit.

Öncelikle Garanti bankası müşterisi olmanız gerekiyor ayrıca sms gönderdiğiniz cep numarası bankada sizin adınıza kayıtlı olması gerekiyorki 3. art niyetli kişiler sizin bilgilerinizi öğrenmesin bunların hepsi tamamsa cep telefonuzun mesaj bölümünü açacak 3340 BILGI bir boşluk kartınızın ön yüzünde bulunan son 4 haneyi yazarak gönderiyoruz ve kısa zaman zarfı içinde;

  • Mevcut kullanılabilir limit
  • Mevcut birikmiş bonusunuz
  • Dönem içi harcama tutarı
  • Gelecek ekstre kesim tarihi bilgileriniz sms olarak size bildiriliyor.

Örnek Sms;
Kime: 3340
Mesaj: BILGI 4489

Garanti Bankası Sms İle Kredi Kartı Borç Sorgulama
Aktif bir kredi kartı kullanıcısı iseniz ve internet şubesi kullanmıyorsanız sms ile anlık ekstre bilgilerinizi çok rahat öğrenebilirsiniz bunun için 3340’a EXTRE bir boşluk sorgulamak istediğiniz kartın ön yüzündeki son 4 haneyi yazarak gönderiyorsunuz ve size geri dönüş olarak

  • Ekstre borç bilgisi
  • Minimum ödeme tutarı
  • Son ödeme tarihi
  • Kalan borç

Bilgileriniz size kısa mesaj olarak iletiliyor.

Örnek;
Kime:3340
Mesaj: EXTRE 3321


Garanti Bankası Sms ile Kart Şifresi Nasıl Alınır?
Garanti Bankasından yeni almış olduğunuz kredi kartınızın geçici şifresini sms ile alabilirsiniz bunun için SIFRE yazıp, kartınızın son 6 hanesini, Anne kızlık soyadınızın ilk 2 harfini ve kartınızın güvenlik kodunun ilk 2 hanesini aralarında boşluk bırakıp 3340’a göndererek alabilirsiniz. Banka güvenlik kuralı gereği geçici şifrenizi aldıktan 7 gün içinde garanti atm’lerinden yeni şifresinizi belirlemeniz gerekmektedir.

Garanti Bankası Simkart Blokesi Nasıl Kaldırılır?
Garanti bankasına kayıtlı cep telefonu numaranızın sim kartı değiştiyse fazla vakit geçirmeden Alo Garanti 444 0 333 nolu numarayı arayacak müşteri temsilcinize yeni sim kart aldığınızı belirtek blokenizi hemen kaldırabilirsiniz.

Not: Bilgi almak amaçlı için gönderdiğiniz bu sms ler için ek bir ücret ödemezsiniz var olan sms paketinizden 1 sms hakkınız eksilir.

Article written by admin

Merhaba, ben Batuhan. 22 yaşındayım. 2016 yılında Webgazi.com'u kurdum. O zamandan bu zamana sizlere yararı olabilecek içerikler üretmeye çalışıyorum.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

tiktok jeton hilesi - mmorpg oyunlar - kesintisiz tv apk - netblu apk - taraftar tv apk - tiktok jeton hilesi - cs 1.5 indir - gta 5 mobile hile apk - tiktok jeton hilesi tikplus apk - pop şarkılar