İnternetten para kazanma
İnternet

İnternetten para kazanma yöntemleri

Bilgisayarlar yalnızca İnternet ortamında gezinmek, sosyal medya sitelerinde fotoğraf paylaşmak için değildir. Bilgisayar, başlı başına bir ilimdir. Peki, “bilgisayardan veya İnternetten para kazanma yöntemleri nelerdir? 

Kısa yoldan zengin olacaksınız demiyoruz, fakat bu yöntemlerle cebinize biraz da olsa para girebilir.

Kaynaklarınızı paylaşarak İnternetten para kazanma

Bilgisayarınız (çok eski olmamak şartıyla) modern bir bilgisayarsa, neden diğer insanlara kaynaklarınızı kiralayarak para kazanmıyorsunuz? (Bu iş için en iyisi; GomezPeer)

Eğer iyice düşünüp kayıt olmaya karar verdiyseniz şunu da belirtmekte fayda var; bilgisayarınızı kiraladığınız andan itibaren geliştiriciler kaynaklarınızı özgürce kullanabilir; kendi web sitelerini test edebilir, yeni yeni yazılımları deneyebilir. Fakat burada unutmamanız gereken bir şey var, bilgisayarınız başkalarının kontrolü altındayken izleyemezsiniz. Sizden bir program kurmanız istenir ve kurduğunuz program bilgisayarınızla birlikte 7/24 açık kalmak zorundadır.

Yeteneklerinizi kullanarak İnternetten para kazanma

Bilgisayarlar hakkında oldukça fazla bilgiye sahipseniz TeamViewer gibi programlarla belli bir ücret karşılığında yeteneklerinizi sergileyip İnternetten para kazanabilirsiniz. Buradaki püf nokta; yaptığınız işte gerçekten iyi olmanızdır.

Fırsatları kollayarak İnternetten para kazanma

Daha önce mutlaka bir e-ticaret sitesinden alışveriş yapmışsınızdır. Bu sitelerde insanlar zor duruma düşüp ürünlerini satılığa çıkarabiliyorlar. Bu yolla piyasa fiyatının altındaki ürünleri satın alarak, tekrardan satılığa çıkarıp kar elde edebilirsiniz.

Ayrıca kendi e-ticaret sitenizi açarak İnternetten para kazanmak mümkün fakat şuan için bu mümkün değil gibi duruyor. Bunun sebebi kullanıcılar tarafından sevilen ve tutulan e-ticaret sitesi sayısının oldukça fazla olması.

Makale yazarlığı yaparak İnternetten para kazanma

Günümüzde birçok popüler İnternet sitesi mevcut. Bazı web sitesi kurucuları(webmasterlar) makale başına kullanıcılarına para ödeyebiliyor. Bu yolla hem kendi İnternet siteleri yükseliyor (buna bağlı olarak sitelerindeki reklamların getirisi artıyor) hem de makale yazarları para kazanıyor.

Web sitesi açarak İnternetten para kazanma

Daha önce En basit yoldan İnternet sitesi nasıl kurulur? adlı yazımızda herkesin anlayabileceği bir dilde İnternet sitesi nasıl kurulur? Bunun cevabını vermiştik.

Eğer olur da bir gün web siteniz ziyaretçiler tarafından tutulursa, reklam yerleştirerek İnternet sitenizden para kazanabilirsiniz.

Bu yazımızda sizlere en kolay yollardan İnternetten para kazanma yöntemleri nelerdir? Anlatmaya çalıştık. Umarız işinize yarar…

Article written by admin

Merhaba, ben Batuhan. 22 yaşındayım. 2016 yılında Webgazi.com'u kurdum. O zamandan bu zamana sizlere yararı olabilecek içerikler üretmeye çalışıyorum.

Bu Gönderi Bir Yorum Yaptı

  1. DarkWeb Reply

    Para kazanmak kolay değil. Hele bir de internetten para kazanmak hiç kolay değil. Bu iş sizinde dediğiniz gibi gönül işi. Örneğin ben 5 yıldır internet sitem üzerinden para kazanmaya çalışıyorum. Ulaşabildiğim miktar şuan için günde sadece 5 TL.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

tiktok jeton hilesi - mmorpg oyunlar - kesintisiz tv apk - netblu apk - taraftar tv apk - tiktok jeton hilesi - cs 1.5 indir - gta 5 mobile hile apk - tiktok jeton hilesi tikplus apk - pop şarkılar