iPhone 7 vs iPhone 8
iPhone

iPhone 7 ve iPhone 8 arasında ne gibi farklar olacak?

Her geçen gün teknolojinin gelişmesiyle birlikte yeni yeni telefonlar karşımıza çıkıyor. Haliyle çıkan yeni telefonlara en son teknolojik donanımlar entegre ediliyor. Peki Apple’ın yeni telefonu iPhone 8 ve bir önceki telefonu iPhone 7 arasında ne gibi donanımsal farklar olacak? iPhone 7 ile 8 arasındaki fark ne olacak?

Şuan Apple‘ın en son telefonu olarak bilinen iPhone 7, bundan önceki son çıkan iPhone modellerinde olduğu gibi çok beğenildi. Fakat içinde bulunduğumuz günlerde yeni bir iPhone 7 almak ne kadar doğru? iPhone 8’i beklemeli miyim? iPhone 7 ile 8 arasında ne gibi farklar olacak?

Gelecek zamanda iPhone 8’i Dünyaya tanıtmaya ve kullanıcılarına sunmayı planlayan Apple, çıkacak yeni iPhone modeliyle birlikte oldukça etkili teknolojileri kullanmaya hazırlanıyor.

iPhone 7 ve 8 arasındaki farklar

Apple tarafından resmi bir açıklama yapılmasa da köklü ve kendine yer edinmiş önemi kaynaklardan aldığımız bilgilere istinaden, iPhone telefonlarda kullanılan Ligtning Port bağlantı alanı kaldırılacak ve onun yerine USB-C entegre edilecek. Teknolojiyle arası iyi olanlar, bahsettiğimiz bu özelliğin ne denli iyi bir özellik olduğunu anlayacaklardır. Ayrıca yenilikler bu kadar da değil. iPhone 8’in kavisli bir OLED ekranla karşımıza çıkması bekleniyor. Ek olarak diğer iPhone modellerine göre iPhone 8’de daha fazla pil ömrü, kablosuz şarj özelliği ve 3D ön yüz sensörü gibi özelliklerle birlikte gelecek.

Velhasıl, yeni nesil bir iPhone modeli almayı planlıyorsanız, iPhone 8’i beklemenizi tavsiye ederim.

Article written by admin

Merhaba, ben Batuhan. 22 yaşındayım. 2016 yılında Webgazi.com'u kurdum. O zamandan bu zamana sizlere yararı olabilecek içerikler üretmeye çalışıyorum.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

tiktok jeton hilesi - mmorpg oyunlar - kesintisiz tv apk - netblu apk - taraftar tv apk - tiktok jeton hilesi - cs 1.5 indir - gta 5 mobile hile apk - tiktok jeton hilesi tikplus apk - pop şarkılar