Prisma
Mobil

Prisma logosunu fotoğraflardan kaldırma

Bu yazımızda sizlere Prisma ile filtrelenen fotoğrafların sağ alt kısmında yer alan logo nasıl kaldırılır? Kısaca bahsedeceğiz.

Prisma, hepimizin son zamanlarda sosyal medya ortamlarında sıkça gördüğü ve oldukça iyi işler başaran bir fotoğraf filtreleme uygulamasıdır.

Peki; Fotoğraflardan Prisma Logosu Nasıl Kaldırılır?

Daha önce Prisma’yı kullananlar bilir; filtreleme işlemini yapıp telefonunuza kaydettikten sonra fotoğrafınızın sağ alt kısmına Prisma logosu eklenir. Tam da bu noktada filtreleme işlemini hangi uygulama aracılığıyla yaptığının arkadaşları tarafından bilinmemesini isteyen insanlar “Fotoğraflardan Prisma logosu nasıl kaldırılır?” sorusunu Google amcaya sorarlar.

Biz de tam bu noktada devreye girerek sizlere aslında uygulamanın kendi içinde olan ve oldukça kolay bir ayar sayesinde Prisma logosunu kaldırmanın mümkün olacağını müjdeliyoruz.

Fotoğraflardaki Prisma logosunu kaldırma

Prisma logosunu kaldırma

Prisma uygulamasında fotoğrafın sağ alt kısmına otomatik olarak eklenen logoyu kaldırmak için;

Prisma uygulamasının ayarlarına girin ve “Enable Watermarks” seçeneğini devre dışı bırakın. İşte bu kadar!

Bu yolla artık fotoğraflardaki Prisma logosunu kaldırmış olacak ve sizi rahatsız etmesini engelleyeceksiniz.

Article written by admin

Merhaba, ben Batuhan. 22 yaşındayım. 2016 yılında Webgazi.com'u kurdum. O zamandan bu zamana sizlere yararı olabilecek içerikler üretmeye çalışıyorum.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

tiktok jeton hilesi - mmorpg oyunlar - kesintisiz tv apk - netblu apk - taraftar tv apk - tiktok jeton hilesi - cs 1.5 indir - gta 5 mobile hile apk - tiktok jeton hilesi tikplus apk - pop şarkılar