iPhone fotoğraflar indirme hatası
iPhone

iPhone Fotoğraflar İndirme Hatası

iCloud fotoğraf arşivinde indirme hatası alıyorum, fotoğraf ve videolar açılmıyor, bunun sebebi nedir? iPhone fotoğraflar indirme hatası ve çözümü.

Geçenlerde arkadaşımın iPhone telefonunda galeriyi açtığımda fotoğraf ve videoların yüklenmediğini, ekranda indirme hatası yazısının belirdiğini gördüm. Ayrıca sağ alt köşede ünlem işareti ve resimlerde bulanıklık vardı.

Aklıma direkt olarak iPhone’un mobil veri açıkken iCloud’da yedekleme yapmadığı geldi. Ayrıca hali hazırda yüklü olan yedeği de mobil veri yoluyla telefona indirmiyormuş.

Kendi telefonumdan mobil veri paylaşımını (kişisel erişim noktası) açtım ve arkadaşımın telefonundan bağlandım. Bu sayede indirme hatasının düzeldiğini, galerideki resimlerin ve videoların sorunsuz bir şekilde yüklendiğini gördüm.

Eğer sizinde bir iPhone’unuz varsa ve indirme hatasıyla karşılaşıyorsanız, mobil veri yerine WiFi’ye bağlanarak sorunu çözebilirsiniz.

Article written by admin

Merhaba, ben Batuhan. 22 yaşındayım. 2016 yılında Webgazi.com'u kurdum. O zamandan bu zamana sizlere yararı olabilecek içerikler üretmeye çalışıyorum.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

tiktok jeton hilesi - mmorpg oyunlar - kesintisiz tv apk - netblu apk - taraftar tv apk - tiktok jeton hilesi - cs 1.5 indir - gta 5 mobile hile apk - tiktok jeton hilesi tikplus apk - pop şarkılar