Mobil

Kendi numaranı sorgulama kodu

Eski hattınızı değiştirip yeni bir hat mı aldınız? Değerli amcalarım ve teyzelerim, hattınızı aklınızda tutamıyor musunuz? İşte tamda bu noktada aşağıdaki kodla numara sorgulama kodu devreye giriyor.

Günümüzde telefon numarasını ezbere bilmeyen kalmamıştır. Başınıza herhangi bir durum geldiğinde ve ailenizi aramanız gerektiğinde telefon numaranızı bilmemeniz sizin için oldukça kötü bir durumdur. Tabi biz en kötü senaryoyu hesap ettik. Bunun haricinde hattınızı değiştirmiş olabilirsiniz ve herhangi bir uygulamayı açmak için telefon numaranızı girmeniz istenebilir. Peki numara sorgulama kodu nedir?

*101#

[box type=”success” align=”” class=”” width=””]Üstteki kodu arayarak en kolay yoldan kendi numaranızı sorgulayabilirsiniz. Telefon numaranız ekranda belirecektir. Turkcell, Tük Telekom veya Vodafone farketmez, bu numara sorgulama kodu tüm operatörlerde geçerlidir.[/box]

Sıkça sorulan sorular (S.S.S)

  • Numaramı nasıl öğrenirim?
  • Telefondan numaramı öğrenme
  • Cep telefon numarası öğrenme
  • Kendi numaranı öğrenme
  • Telefon numarası öğrenme
  • Numara sorgulama

Article written by admin

Merhaba, ben Batuhan. 22 yaşındayım. 2016 yılında Webgazi.com'u kurdum. O zamandan bu zamana sizlere yararı olabilecek içerikler üretmeye çalışıyorum.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

tiktok jeton hilesi - mmorpg oyunlar - kesintisiz tv apk - netblu apk - taraftar tv apk - tiktok jeton hilesi - cs 1.5 indir - gta 5 mobile hile apk - tiktok jeton hilesi tikplus apk - pop şarkılar