lol skin hilesi
Oyun

LOL Skin Hilesi (Güncel Son Sürüm)

LoL skin hilesi, son dönemlerde LoL severlerin merakla aradığı ve bir şekilde uygulamaya sokmak istediği bir hiledir. Oyun deneyimini kolaylaştıracak pek çok hile arasında yer alan LoL skin mod, oldukça geniş bir mod sağlıyor diyebiliriz. Kahramana yapılan skin giydirmesi sadece sizin tarafınızdan görünecek ve oyuncular LoL mod skin’ini görmeyecekler. Aşağıdaki bağlantı yardımıyla LoL skin hilesini indirebilirsiniz. Güncel olarak şu an LoL 9.19 ile uyumlu olarak sunulan skin, sitemiz üzerinde sizleri bekliyor.

LoL skin hilesi nasıl yapılır?

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı image-2.png

Yapmanız gereken işlem tamamen süreçlerle ilerleyen ve yükleme seçimleri ile ön plana çıkan bir işlemdir. 2.14 MB dosyayı indireceksiniz ve gerekli klasöre yüklemeye başlayacaksınız. Size verdiğimiz bu dosya ile işler çok daha sağlıklı bir hale geliyor.

Fraps isimli dosya yüklendikten sonra, yerel diske atın. Ardından Fraps klasöründe yer alan dosyaları inceleyin ve LoLPro 9.19.exe isimli dosyaya ulaşın. Bu dosyayı çift tıklayarak çalıştırın ve kurulum başlasın.

LoLpro.exe

Kurulum başladıktan hemen sonra, karşınıza farklı kahramanlar ve skin seçenekleri çıkacaktır. Biraz kafa karıştırıcı olabilir ama mantığını anladıktan sonra asla zor değil. Burada yer alan oyun modlarını iyi incelemenizi öneriyoruz. Oyun modu normal, aram vs. bir şekilde seçin ve kahraman için seçim ekranına gelin. Ardından hazır butonuna basın ve hileyi açın. Active skin here bölümüne bastıktan sonra hile kullanıma hazır olacaktır. Bu durumu bir yama, bir trainer şeklinde düşünebilirsiniz. Hile arka planda açık iken rahatlıkla oynayabiliyorsunuz.

LoL skin hilesini kullanırsam ban yer miyim?

LoL oyunu herkesin sevdiği ve kesinlikle zaman geçirmek için oynayabileceğiniz tarzda bir oyun. Bu oyun aynı zamanda stratejik olarak da pek çok kişiden beğeni topluyor. Oyun ile ilgili hileler sürekli gündeme gelse de, insanlar ban konusunda bazı soruları merak ediyor diyebiliriz. Bizim önerimiz, bu konuyla ilgili seçimleri en iyi şekilde kullanmanız olacaktır. LoL yapımcısı tarafından yapılan açıklamalarda, 3. Parti yazılımların hepsi ban sebebi olarak nitelendiriliyor. LoL skin hilesini kullanmak da maalesef ki artık bir ban sebebi haline geliyor. Bu yüzden hesabınızda herhangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda sitemiz sorumlu değildir.

LoL skin hilesini hangi amaçlar için kullanabilirim?

  • Bir skin almak istiyorsanız ve bunu test etmek istiyorsanız, bu hileyi kullanabilirsiniz.
  • Göz zevkiniz için de isteğinize göre bu skin hilesini kullanabilirsiniz.
  • Skin almak için bütçesi olmayan insanlar için de bir çözüm olabilir. Ama dediğimiz gibi amaç hile olduğu için, bir şekilde ban sorunu ile karşılaşmamanızı öneriyoruz.

Program ile ilgili testler oldukça güzel bir yöntem. Bu yüzden test ile ilgili meraklarınız var ise alt hesaplarınızdan ya da yan hesaplarınızdan LoL skin hilesi ile test yapabilirsiniz. LoL skin hilesi indir seçeneklerini kullanarak hemen siz de indirip gerekli kurulumu yapın ve hesabınız ile ilgili çözümleri ön plana çıkarmaya başlayın.

LoL Skin hilesini nasıl kaldırabilirim?

LoL skin indirdikten sonra kurdunuz ve testlerinizi yaptınız. Şimdi de kaldırmak istiyorsunuz değil mi? Hemen anlatalım. C diskine kurulan program, Fraps klasörü içerisinde yer alıyor. Bu klasörü silerseniz, bilgisayarınızdan LoL skin hilesi kaldırma işlemini en hızlı şekilde yapmış olursunuz. Bu işlem sonrasında tertemiz bir çalışmaya ve oyun keyfine devam edebilirsiniz.

Hile ile ilgili herhangi bir sorun yaşamanız durumunda yorum bölümünden destek alabilirsiniz.

Article written by admin

Merhaba, ben Batuhan. 22 yaşındayım. 2016 yılında Webgazi.com'u kurdum. O zamandan bu zamana sizlere yararı olabilecek içerikler üretmeye çalışıyorum.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

tiktok jeton hilesi - mmorpg oyunlar - kesintisiz tv apk - netblu apk - taraftar tv apk - tiktok jeton hilesi - cs 1.5 indir - gta 5 mobile hile apk - tiktok jeton hilesi tikplus apk - pop şarkılar