mobile legends
Oyun

Mobile Legends oyununda iOS ve Android arası hesap aktarımı

Mobile Legends: Bang Bang oyununda Android ve iOS arasında hesap aktarmak mümkün mü? Mobile Legends Android’den iOS’a hesap taşıma.

Daha önce bu konu hakkında Mobile Legends resmi forumunda konu açılmıştı. Cevap olarak yetkililer henüz işletim sistemleri arasında hesap aktarımının yapılamadığını belirtti.

Yani iOS telefonunuzdaki hesabı Android’e veya Android telefonunuzdaki hesabı iOS’a aktaramazsınız.

Ayrıca oyun yetkililerinin Facebook üzerinden sorulan bir soruya verdiği yanıt şu şekilde:

Soru: IOS-Android veya Android-IOS geçişi var mı?

Cevap: Hayır yok. Apple yönetmelikleri gereğince, iOS ve Android versiyonlar birbirleriyle bağlanamaz ve veri paylaşılamaz. Eğer bir oyuncu aynı hesapla hem iOS hem de Android cihaza 3.Parti uygulamalar(Facebook, VK vs.) yoluyla bağlanırsa, bu cihazlardan birinde kazanılan savaş puanı, elmas, karakter seviyesi, eşyalar vb. diğer cihazla paylaşılmaz. Buna ek olarak, oyunda elde edilen ve tarafımızdan verilen resmi ödüller sadece bir kereye mahsus aynı platform üzerinden yollanacaktır.

Article written by admin

Merhaba, ben Batuhan. 22 yaşındayım. 2016 yılında Webgazi.com'u kurdum. O zamandan bu zamana sizlere yararı olabilecek içerikler üretmeye çalışıyorum.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

tiktok jeton hilesi - mmorpg oyunlar - kesintisiz tv apk - netblu apk - taraftar tv apk - tiktok jeton hilesi - cs 1.5 indir - gta 5 mobile hile apk - tiktok jeton hilesi tikplus apk - pop şarkılar