Sms İle Kredi

Odeabank Sms İle İhtiyaç Kredisi Nasıl Alınır?

Odeabank Sms İle Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?Odeabank sms ile kredi başvurusu nasıl yapılır merak edenler için öncelikle, Türkiye’nin en yeni bankaları arasında yer alan Odeabank, düzenlediği kampanyalar ile müşteri sayısını her geçen gün arttırmada etkin bir rol oynamaktadır.
Diğer taraftan Odeabank, kredi kampanyaları ile de ön plana çıkan bankalar arasında yer almaktadır. Şu an için şube sayısının yeterli sayıda olmaması nedeni ile interneti aktif olarak kullanmaya çalışan bankanın aynı zamanda 8444 SMS Servisi hizmeti ile de müşterilerine uygun fiyatlarda ihtiyaç kredisi faiz oranları ile ihtiyaç kredisi kullandırdığı bilinmektedir.

Bankadan ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorum diyen kişilerin öncelikle yapması gereken, farklı platformlarda Odeabank sms ile kredi başvurusu 2017 yılı konusu hakkında yeterince araştırma yapmalarıdır. Bankadan kredi kullanan kişiler, kredi başvurusunda bulunacaklara platformlarda yardımcı olabilmektedir.

Odeabank 8444’e Sms İle Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kredi başvurusunda bulunan kişilerin bilmesi gereken önemli husus, bankanın kredinin talep edilmesi durumunda kredinin bankamatik kartına yüklenerek kişinin bulunduğu adrese ulaştırılmasıdır.Sms ile kredi başvurusunda 1.000 ila 25.000 TL arasında başvuru yapabilirsiniz.

“Odeabank SMS kredi başvurusu için noktalama işaretleri kullanılmaksızın KREDIM bir boşluk T.C. Kimlik Numarası yazılarak 8444 numarasına gönderilmesi de yeterli olmaktadır.”

 Hatalı mesaj gönderdiniz yanıtı alırsanız KREDIM yerine NAKIT yazınız ve tekrar gönderiniz.

Örnek Sms;
Kime: 8444
Mesaj: NAKIT 12384728191(T.C. Kimlik)

Yazımızdaki görselde’de örnek mesaj formatı paylaşılmıştır.

Yollanan mesajın ardından kısa bir süre içinde Odeabank kredi başvuru sonucu kişinin cep telefon numarasına gönderilerek olup kredi onayı verilmesi durumunda kişiler kredi kullanımına erişebileceklerdir.

Odeabank Kredi Başvuru Süreci

Odeabank’tan kredi başvurusu yapmaya karar veren kullanıcıların öncelikle bankanın internet sitesine girerek başvuru formu doldurmaları ya da Odeabank SMS kredi başvuru süreci içinde tek bir mesaj gönderilmesi kredi başvurusu için yeterli olmaktadır. Kullanıcıların internet üzerinden ya da kısa mesaj ile gönderdikleri kredi başvurularının sonuçları çok kısa süre içinde banka tarafından onaylanmaktadır. Kredi onayı alan kişilerin kredilerini Odeabank şube veya şubeleri ya da PTT şubesi veya şubeleri üzerinden kullanabilme seçeneklerine sahiptirler. Bulunduğu ilde Odeabank şubesi olmayan ya da şubeye uzak olan kişilerin daha rahat koşullarda krediye ulaşmaları sağlanmaktadır.

Odeabank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları ve Örnek Hesaplamalar

Hesaplamalar 28.09.2017 tarihinde odeabank.com.tr hesaplama aracı kullanarak alınmıştır.

10.000 TL 24 Ay vadeli ihtiyaç kredisinin örnek hesaplaması;
Aylık Faiz Oranı: % 1,55
Kredi Tutarı: 10.000 TL
Aylık Taksit Tutarı: 520,36 TL
Toplam Geri Ödeme Tutarı: 12.488,67 TL
Kredi Tahsis Ücreti: 52,50 TL
Kredi Hayat Sigortası Prim Ücreti: 83 TL
Toplam Masraf: 135,50 TL
Aylık Efektif Faiz Oranı: % 1,9062
Yıllık Efektif Faiz Oranı: % 25,4309

20.000 TL 48 Ay vadeli ihtiyaç kredisinin örnek hesaplaması;
Aylık Faiz Oranı: % 1,55
Kredi Tutarı: 20.000 TL
Aylık Taksit Tutarı: 633,60 TL
Toplam Geri Ödeme Tutarı: 30.412,94 TL
Kredi Tahsis Ücreti: 105 TL
Kredi Hayat Sigortası Prim Ücreti: 83 TL
Toplam Masraf: 188 TL
Aylık Efektif Faiz Oranı: % 1,8856
Yıllık Efektif Faiz Oranı: % 25,1270

Bireysel Kredi Başvurusu İçin Gerekli Belgeler

Bireysel kredi başvuru yapacak kişilerin kredi başvurularında “Maaş Bodrosu, Nufus Cüzdanı, İkametgah Belgesi” gibi gerekli belgeleri de yanında bulundurmaları gerekmektedir.
Kişilerin bu hususta hassas davranmaları gerekmektedir. Aksi takdirde yanlış yapılan işlemler ile alınan her olumsuz cevabın kredi notunu olumsuz etkileyeceği unutulmamalıdır. Bu yüzden kullanıcıların kredi başvurusunda güvendikleri bankalara yönelmeleri büyük önem taşımaktadır.

Etiketler: odeabank sms ile kredi, odeabank sms ile kredi başvuru

Article written by admin

Merhaba, ben Batuhan. 22 yaşındayım. 2016 yılında Webgazi.com'u kurdum. O zamandan bu zamana sizlere yararı olabilecek içerikler üretmeye çalışıyorum.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

tiktok jeton hilesi - mmorpg oyunlar - kesintisiz tv apk - netblu apk - taraftar tv apk - tiktok jeton hilesi - cs 1.5 indir - gta 5 mobile hile apk - tiktok jeton hilesi tikplus apk - pop şarkılar