pubg mobile vpn hatası
Oyun

PUBG Lite PC – VPN hatası “Crash has been detected”

PUBG Lite PC VPN hatası. PUBG Crash has been detected hatası nasıl çözülür?

Çıktığı günden bu yana tıpkı PC versiyonu gibi tutulan PUBG Mobile, PC’de oynamak isteyen oyuncular için bazı sorunları beraberinde getiriyor. Oyun geliştiricileri her ne kadar emulator sürümlerini yayınlasa da bu programlar bazen sistemi yetmeyen oyuncular için kasma sorunlarına yol açabiliyor. Hatta bazen oyuncuların akıllarına “PUBG mobile telefonumda kasmıyor, PC’de nasıl kasıyor?” Şeklinde sorular gelebiliyor. Aslında bu gayet normal. Siz telefon için yayınlanan bir oyunu bilgisayarınızda oynamaya kalkarsanız, elbette kasma ve donmalar olacaktır. Kasma olmamasını istiyorsanız bilgisayarınızın donanımlarının bir hayli iyi olması gerekmektedir. Eğer donanımınızın yeterli olduğunu düşünüyorsanız en iyi mobil PUBG ayarları okumanızı öneririm.

Bu sebeplerden dolayı oyuncular Tencent Games’in emulatorüne değilde PUBG Lite gibi başka programlara yöneliyor.

PUBG Lite VPN hatası nedir?

VPN programına bağlandığınızda internet hızınız sürekli aynı seviyede gitmez. Bazen veri akışı tamamen düştüğünden ve oyun yeteri kadar veri indiremediğinden çeşitli hatalarla sizi oyundan atar.

Bu hatanın tek kaynağı kullandığınız VPN programıdır. Şimdi sizlere PUBG Lite için sorunsuz VPN programları tavsiyelerinde bulunacağım.

Not: Aşağıdaki VPN programlarını kullanırken Tayland ülkesini seçin.

HMA Pro VPN

Bu VPN programında bazen maximum kullanıcı seviyesine ulaştığında sorunlar olabiliyor. Yani sunucuları kısıtlı bir VPN programı. Çözümü için sürekli tekrardan giriş yapmanız gerekiyor.

Proxifier

Tavsiye ettiğim VPN programıdır. Ciddi manada işe yarayan bir VPN. Hız konusunda sıkıntı yaşatmıyor ve gayet stabil.

VPN Pro

Tamamen ücretsiz bir VPN programı olup, kullanımı gayet kolaydır. Ufak tefek problemler olmuyor değil fakat genellikle giriş yapabiliyorsunuz.

Eğer yukarıdaki VPN programları çok yavaş, oyun düzgün çalışmıyor diyorsanız, lobideyken VPN programını kapatırsanız oyun error verecektir. Ardından kendi kendine bağlanmasını beklerseniz bu sayede VPN’ye gerek kalmadan oynayabilirsiniz.

Article written by admin

Merhaba, ben Batuhan. 22 yaşındayım. 2016 yılında Webgazi.com'u kurdum. O zamandan bu zamana sizlere yararı olabilecek içerikler üretmeye çalışıyorum.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

tiktok jeton hilesi - mmorpg oyunlar - kesintisiz tv apk - netblu apk - taraftar tv apk - tiktok jeton hilesi - cs 1.5 indir - gta 5 mobile hile apk - tiktok jeton hilesi tikplus apk - pop şarkılar