starting pubg mobile
Oyun

PUBG Mobile starting hatası ve çözümü (Android)

PUBG Mobile oyununda yeni ve eski sürümlerde sıkça karşılaşılan starting hatası nasıl çözülür? Yükleme ekranında kalan Starting PUBG Mobile hatası çözümü.

 • Android telefonunuzu açın.
 • Ayarlar > Uygulamalar bölümüne girin.
 • PUBG Mobile uygulamasını bulun ve dokunun.
 • Ekranı aşağıya kaydırın, izinler deyin. Kayıt yeri ve mikrofonu açıp kapatın.
 • Kendiliğinden indirme başlayacak. Bittiğinde oyuna girip starting hatasının çözülüp çözülmediğini kontrol edebilirsiniz.

Starting PUBG Mobile 2.çözüm yolu

Telefonunuzda az yer olduğu için starting hatası alıyor olabilirsiniz. Bunun için gereksiz dosyaları silin ve PUBG Mobile oyununu tekrar yükleyin.

Starting PUBG Mobile 3.çözüm yolu

Yine Ayarlar > Uygulamalar > PUBG Mobile > Önbelleği temizle ve veriyi sil seçeneklerine tıklayarak hatayı çözebilirsiniz.

Yabancı sitelerden yararlandığım kaynaklara göre bu yöntemle starting PUBG Mobile hatasının çözülmüş olması gerekiyor. Eğer hala devam ediyorsa aşağıdaki yorum bölümünde belirtmekten çekinmeyin. Bu sayede sorunları ziyaretçilerimizle beraber çözelim.

İlginizi çekebilir: Tencent Gaming Buddy emülatör başlatılamadı hatası

Article written by admin

Merhaba, ben Batuhan. 22 yaşındayım. 2016 yılında Webgazi.com'u kurdum. O zamandan bu zamana sizlere yararı olabilecek içerikler üretmeye çalışıyorum.

Gönderiye Ait 2 Yorumlar

 1. hasret Reply

  bunların hepsini denedim oyunu 4 veya beş kez silip tekrar yüklemem ramen gene hala sorun devam ediyor bu sorun devam ediyor .

 2. KING Reply

  Yaa benim telefonumun markası LG V10
  ayarlardan pubg ye giriyorum izinler kısmına giremiyorum girilmiyor napcam ben bilen varsa lütfen yardımcı olsun…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

tiktok jeton hilesi - mmorpg oyunlar - kesintisiz tv apk - netblu apk - taraftar tv apk - tiktok jeton hilesi - cs 1.5 indir - gta 5 mobile hile apk - tiktok jeton hilesi tikplus apk - pop şarkılar