reklamsız film izleme siteleri
İnternet

Reklamsız Film İzleme Siteleri

Reklamlarla doldurulmuş, 1 filmi izlemek için 5 dakika bekleten, tarayıcınızı kasım kasım kasan film izleme sitelerinden bıktınız mı? Bu yazıda sizlere reklamsız film izleyebileceğiniz siteleri sıralayacağım.

Aşağıda yer alan siteler tarafımca test edilmiştir. Gönül rahatlığıyla filminizi izleyebilirsiniz. Geçmişten günümüze popülaritesini korumuş, güvenilir sitelerdir.

Reklamsız film izleme sitelerini belirlerken nelere dikkat ettim?

  • Öncelikle reklam sayısına dikkat ettim. Hangi bölümde kaç adet reklam barındırıyor? Reklamlar rahatsızlık veriyor mu? Bu kriterleri değerlendirdim.
  • Ardından site hızına baktım. Yani bir site hiç reklam olmasa bile 5-10 saniyede açılıyorsa, bu listede yer alması imkansız.

NOT: Bu listedeki film izleme siteleri tamamen reklamsız değildir. Bütün kriterler göz önünde bulundurularak seçilmiştir.

Reklamsız Film Siteleri

PuhuTV

PuhuTV, Android ve iOS platformlarında yer alan, aynı zamanda tarayıcı üzerinden de rahatlıkla erişebileceğiniz bir film izleme sitesidir. Siteye girdiğiniz andan itibaren şimşek hızında açılmasıyla dikkat çekiyor. Gerçekten çok hızlı bir film izleme sitesi. Şuan için film araları dışında 1 tane bile reklam yok. Umarım hep böyle kalır.

Fullhdfilmizlesene.net

En popüler film izleme sitelerinden bir tanesi. İçerisinde reklam barındırıyor fakat emin olun site hızının yanında bu reklamlar hiçbir şey. Ayrıca bu reklamlar tarayıcınızda kasma – donmaya sebebiyet vermiyor.

Yabancidizi.org

İsminden de anlaşılacağı gibi dizilere ağırlık veren bu site, içerisinde filmleri de barındırıyor. Arayüzünde hiç reklam yok. Sadece filmlerin başlangıcına reklam koymuşlar. Zaman kaybetmeden hemen film izleme keyfinin tadını çıkarabilirsiniz.

Filmizle724

Sitenin ana sayfasında reklam bulunmuyor. İşin ilginç yanı bazı filmlerin başlangıç kısmında bile reklam vermiyor. Bu film izleme sitesi, tercihleriniz arasında olabilir.

Netflix (Ücretli)

Son zamanlarda ister genç, ister yaşlı bütün film severlerin buluştuğu ortak nokta olan Netflix, ilk ay tamamen ücretsiz. Hiç denemediyseniz, ücretsiz planı deneyerek 1 ay boyunca reklamsız film izlemenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Listenin sonuna geldik. Sizinde önerebileceğiniz az reklamlı veya reklamsız, hızlı film izleme siteleri varsa yorum kısmından belirtebilirsiniz.

Article written by admin

Merhaba, ben Batuhan. 22 yaşındayım. 2016 yılında Webgazi.com'u kurdum. O zamandan bu zamana sizlere yararı olabilecek içerikler üretmeye çalışıyorum.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

tiktok jeton hilesi - mmorpg oyunlar - kesintisiz tv apk - netblu apk - taraftar tv apk - tiktok jeton hilesi - cs 1.5 indir - gta 5 mobile hile apk - tiktok jeton hilesi tikplus apk - pop şarkılar