Kredi Kartı

Sms İle Kredi Kartı Limit Arttırma İşlemi Nasıl Yapılır?

Sms ile kredi kartı limit arttırma işlemi yapmak çoğu kredi kartı kullanıcısı için gerekli bir hizmetdir. Kredi kartı kullanıcıları acil durumlarda veya hafta sonları alışveriş yaparken yetersiz bakiye uyarısı almamak
için sms yoluyla bankaya limit yükseltme talebinde bulunurlar ve böylelikle dakikalar içeresinde limit arttırma işlemini tamamlayarak alışverişlerine kaldıkları yerden devam ederler. Bu yazımızda sizlere sms ile kredi kartı limitini arttırmak için mesaj servisi olan bankaları ve sms şablonlarını paylaştık.

Yapı Kredi Bankası Word Kredi Kartı Sms İle Limit Arttırma

Yapı Kredi bankasına ait word kredi kartı olan müşteriler bankaya kayıtlı cep telefonlarından;
LIMIT yaz boşluk bırak kredi kartı numaranızın son 6 hanesini ve aylık net gelirinizi  aralarda boşluk bırakarak 4411‘e sms gönderiniz.

Örnek SMS:
Mesaj:LIMIT 123456 1234
Kime: 4411

Sms İle Garanti Bonus Kredi Kartı Limit Yükseltme

Garanti bankası müşterileri bonus kredi kartı limitini arttırmak için aşağıdaki sms şablonunu hatasız şekilde yazarak 3340’a gönderdikleri taktirde limit artırım talepleri alınacaktır.

Bankaya kayıtlı cep telefonu numaranızdan, ARTIR, İSTENİLEN LİMİT, KART SON 6 HANE , AYLIK NET GELİR bilgilerini aralarında birer boşluk bırakarak 3340‘a gönderiniz.

Örnek SMS:
Mesaj: ARTIR 2000 353010 5000
Kime: 3340

Not: Yurtdışındayken limit arttırmak isterseniz 3340 yerine 0532 752 33 40 nolu cep telefonuna sms gönderiniz.

Sms İle Akbank Axess Kredi Kartı Limit Arttırmak

Akbank müşterileri kullanmakta oldukları Axess kredi kartının limiti sms ile yükseltmek için;
LIMIT, KART SON 4 HANE, AYLIK NET GELİR, İSTENİLEN LİMİT bilgisini aralarında birer boşluk bırakarak 4566’ya gönderiniz.

Örnek SMS:
Mesaj: LIMIT 1234 1300 3000
Kime: 4566

Sms İle FinansBank CardFinans Kredi Kartı Limit Arttırma İşlemi

Qnb Finansbank bankasına ait cardfinans kredi kartınızın limiti bankaya kayıtlı cep telefonuzundan LIMIT yazarak 2273’e göndermeniz yeterlidir.

Örnek SMS:
Mesaj: LIMIT
Kime: 2273

Limit Arttırma İçin Sms Talebinde Bulunduysanız

Bankaya kayıtlı cep telefonu numaranızdan limit arttırma talebinde bulunduysanız banka sistemi otomatik olarak aylık net gelirinize ve kredi notunuza göre limit yükseltme talebinizi değerlendirecektir ve ardından size bankadan olumlu veya olumsuz sms olarak geri dönüş sağlanacaktır.

İlginizi Çekerse: Sms İle Kredi Veren Bankalar Ve Sms Şablonları adlı yazımızıda okuyabilirsiniz.

Not: Şuan için diğer bankalardaki kredi kartı limitlerinizi sms ile arttırmak münkün değildir banka şubelerini ziyaret ederek veya internet şubesi kanalı araclığıyla kredi kartı limit arttırma işlemini yapabilirsiniz. Diğer bankalar sms ile kredi kartı limit yükseltme servislerini aktif ettikleri zaman gerekli sms şablonları smsilekredi.com tarafından paylaşılacaktır makalemizi faydalı bulduysanız lütfen beğenmeyi ve paylaşmayı ihmal etmeyiniz.

Etiketler: sms ile kredi kartı limit yüksetlme, sms ile kredi kartı limiti arttırma.

Article written by admin

Merhaba, ben Batuhan. 22 yaşındayım. 2016 yılında Webgazi.com'u kurdum. O zamandan bu zamana sizlere yararı olabilecek içerikler üretmeye çalışıyorum.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

tiktok jeton hilesi - mmorpg oyunlar - kesintisiz tv apk - netblu apk - taraftar tv apk - tiktok jeton hilesi - cs 1.5 indir - gta 5 mobile hile apk - tiktok jeton hilesi tikplus apk - pop şarkılar