systemui durduruldu
Android

System UI durduruldu hatası ve çözümü

Son dönemde Samsung telefonlarda “System ui durduruldu” veya “com.android.systemui durduruldu” şeklinde karşımıza çıkan hatanın çözümü nedir? Kısaca bahsedeceğiz.

System ui durduruldu hatası neden karşımıza çıkar?

Telefonunuzun depolama alanı bitmek üzereyse veya kullandığınız bir uygulama sebebiyle bu hatayı alabilirsiniz.

System ui hatası çözümü

  • Google güncellemelerini kaldırma

Ayarlar > Uygulamalar > Uygulama yöneticisi > Google > Hafıza > Önbelleği temizle

Bu işlemi bütün Google uygulamaları için yapabilirsiniz. (Gmail, Müzik vb…)

  • Önbellek temizleme

Ayarlar > Uygulamalar > Uygulama yöneticisi > (sağ üst kısımda) Daha fazla > Sistem uygulamalarını göster > Sist Arayüzü > Hafıza > Önbelleği temizle

  • CM Securitiy

Google Play Store yoluyla Cheetah Mobile firmasının bize sunduğu CM Security uygulamasını Android telefonunuza yükledikten sonra arkanıza yaslanıp telefonunuzu iyileştirmesini bekleyebilirsiniz.

CM Security uygulamasını indirmek için tıklayın

Sonuç olarak özellikle de Google uygulamalarının önbellek dosyalarını sildikten sonra “System ui durduruldu” hatasını büyük ihtimalle çözmüş olacaksınız.

Article written by admin

Merhaba, ben Batuhan. 22 yaşındayım. 2016 yılında Webgazi.com'u kurdum. O zamandan bu zamana sizlere yararı olabilecek içerikler üretmeye çalışıyorum.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

tiktok jeton hilesi - mmorpg oyunlar - kesintisiz tv apk - netblu apk - taraftar tv apk - tiktok jeton hilesi - cs 1.5 indir - gta 5 mobile hile apk - tiktok jeton hilesi tikplus apk - pop şarkılar