Sms İle Kredi Kartı Başvurusu

İng Bank Sms İle Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Son yıllarda bankacılık piyasasında reklam aracı olarak en fazla konu edilen bankalar arasında en ön sıralarda yer alan ING Bank, müşterilerine sunduğu kredi kart türleri ile birbirinden avantajlı kullanım imkanı vererek ilgi odağı haline gelmiştir.

ING Bank’ın sunduğu kredi kart türlerinden ING Pegasus Plus Kart, ING Bonus Card ve ING Bank’tan en çok talep gören kart türü ING Bonus Card’tır. Bu kredi kartı türlerine sahip olmak isteyenlerin başvuruda bulunabilmeleri için ING Bank pek çok farklı kanal sunmuştur.

Bu başvurular; telefon ile, sms ile, Web üzerinden, Mobil bankacılık ile, şubelerden ve ATM kanallarından herhangi biriyle kolaylıkla sağlanabiliyor. ING Bank müşterilerine bünyesinde yer alan kredi kartı türlerine sadece bir sms numarası ile başvuruda bulunma imkanı veriyor. Bunun için müracaatta bulunmak istediğiniz kart türü için 2205’e sms göndermeniz yeterli oluyor. Sistem otomatik olarak başvuru sonucunu için sms yollanan telefona anında dönüş sağlıyor. ING Bank sms ile kredi kartı başvurularda;

Ing Bank Sms İle Kredi Kartı Başvurusu Kullanımı

ING Bonus Card başvurunuz için tüm operatörlerden 2205’e KART boşluk TCKN numaranızı yazıp göndererek başvuruda bulunabilirsiniz.

ING Pegasus Plus Kart başvurunuz için tüm operatörlerden 2205’e PGS boşluk TCKN numaranızı yazıp göndererek başvuruda bulunabilirsiniz.


İng Bank Telefon İle Kredi Kartı Başvurusu

ING Bank 0850 222 0 600 telefon bankacılığı ile hem kredi kartı başvurusunda bulunabilir hem de müşteri mevcut kredi kartı ile tüm bankacılık işlemlerini sağlayabilir.

İng Bank Web ile Kredi Kartı Başvurusu

Arzu eden müşteriler ING Bank web adresi www.ıngbank.com.tr kanalından kredi kartı başvurusunda bulunabilirler. Ekranda beliren 4 aşamalı kredi kartı başvuru formunda ilk olarak TCKN ve cep telefonu bilgileri yazılarak işlem sağlanıyor. Sistem tarafından ilgili telefona yönlendirilen doğrulama kodu forma aktarıldıktan sonra formun diğer aşamalarını doldurabilme imkanı veriliyor.

Bunların dışında İNG Bank mobil bankacılık ile, en yakın şubelere başvurarak ya da ATM kanalları üzerinden kartsız işlem menüsüne girilerek banka müşterisi olma zorunluluğu olmadan kredi karı başvurusunda bulunmak mümkündür.

Ing banktan sms ile kredi başvurusuda yapabilirsiniz detaylar için konuyu ziyaret ediniz.

Etiketler: ingbank sms ile kredi kartı başvurusu, ing bank sms ile kredi kartı başvuru

Article written by admin

Merhaba, ben Batuhan. 22 yaşındayım. 2016 yılında Webgazi.com'u kurdum. O zamandan bu zamana sizlere yararı olabilecek içerikler üretmeye çalışıyorum.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

tiktok jeton hilesi - mmorpg oyunlar - kesintisiz tv apk - netblu apk - taraftar tv apk - tiktok jeton hilesi - cs 1.5 indir - gta 5 mobile hile apk - tiktok jeton hilesi tikplus apk - pop şarkılar