Sms İle Kredi

TEB Bankası Sms İle Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

TEB Bankası Sms İle Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?Teb Bankası sms ile kredi başvurusu ile oturduğunuz yerden artık kredinizi alabilirsiniz!
“Türk bankacılık sisteminin ayrıcalıklı finans kurumlarından biri olan Türk Ekonomi Bankası, bankacılık faaliyetlerine 1927 yılında başlamıştır.
Kurulduğu yıldan bu yana artan şube ağı ve ürün ve hizmet çeşitliliği ile yatırım, sigorta portföy yönetimi gibi pek çok alanda faaliyetlerine devam etmektedir.”
Günümüzde internet bankacılığında ki gelişmeler ile artık bankalar daha kısa sürede ve daha az eforla bankacılık hizmeti verme çabası içerisindedirler. Pek çok kişi işindeki yoğunluktan kaynaklı bankalara gitme fırsatı bulamamaktadır. Bu nedenle bankalar tek SMS ile kredi başvurusu imkânı sunmaktadır.. Bu bankalar arasında yer alan TEB Bankası Sms İle Kredi Başvurusu 2017 Yılı içerisinde de her geçen gün kendini yenileyerek faaliyetlerine devam edecektir. TEB kredi başvurularının sonuçları çok kısa sürede cep telefonunuza kısa mesaj ile geliyor.
Kimler TEB Tek SMS ile kredi başvurusu yapabilir?

TEB ‘e tek SMS ile kredi başvurusu yapabilmek için banka müşterisi olmak gerekmiyor. Banka müşterisi olmayanlarda tek SMS ile kredi başvurusu yapabilir.

Peki, Başvuru Nasıl Yapılır?

TEB ‘e tek SMS ile kredi başvurusu yapmak için TC kimlik numaranızın cep telefonunuzdan SMS ile başvuru numarasına gönderilmesi yeterli. Başvuru numarası ise 4466 SMS 4466 servisi Vodafone,

Türkcell ve Avea operatörleri üzerinden yapılabilmekte her operatör tarifesi üzerinden ücretlendirilmektedir. 4466 ‘a TC kimlik numaranızı gönderdikten sonra başvuru sonucu kısa sürede cep telefonunuza yine SMS yolu ile bildirilir. Şube dışı kanallardan başvurulara verilen cevaplar ön onay niteliğinde olup, nihai sonuç bankaya aittir. Gerekli gördüğü durumlarda ek belge ve kefil talep edebilir. Kefil içinde başvuru sahibi ile aynı belgeler talep edilecektir.

Örnek:
Kime: 4466
Mesaj: 28392817381

Teb Bankası 10.000 TL İhtiyaç Kredisi Örnek Hesaplama

Örnek olarak 10.000 TL ihtiyaç kredisini https://www.teb.com.tr/kredi-hesaplama/ adresinden hesapladık sonuçlar ise;

Kredi Miktarı: 10.000,00 TL
Masraflar Düştüğünde Elinize Geçecek Tutar: 9.767,50 TL
Geri Ödenecek Toplam Tutar: 12.403,41 TL
Aylık Akdi Faiz Oranı: %1,5
Yıllık Akdi Faiz Oranı: %18,00
KKDF Oranı: %15
BSMV Oranı: %5
Efektif Yıllık Faiz Oranı / Yıllık Maliyet Oranı (%): %24,5461
Vade Sayısı: 24 Ay
Aylık Taksit Tutarı: 516,81 TL
Kredi Tahsis Ücreti: 52,50 TL
Sigorta Masrafı: 180 TL

Başvurunuz kabul edilirse Krediyi almak için hangi belgeler gerekiyor?

TEB SMS ile kredi başvurusuna olumlu sonuç alınması durumunda banka tarafında istenen belgeler nüfus cüzdanı ya da ehliyet, başvuru sahibinin kimlik paylaşım sisteminden resmi adres kaydı çıkmaması halinde adres belgesidir. (Krediyi kullanacak kişi adına düzenlenmiş son üç aya ait fatura ya da ikametgâh belgesi),Gelir belgesi zorunlu olmamak ile beraber gerekli durumlarda banka tarafından talep edilebilecektir.

Article written by admin

Merhaba, ben Batuhan. 22 yaşındayım. 2016 yılında Webgazi.com'u kurdum. O zamandan bu zamana sizlere yararı olabilecek içerikler üretmeye çalışıyorum.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

tiktok jeton hilesi - mmorpg oyunlar - kesintisiz tv apk - netblu apk - taraftar tv apk - tiktok jeton hilesi - cs 1.5 indir - gta 5 mobile hile apk - tiktok jeton hilesi tikplus apk - pop şarkılar