Sms İle Kredi

Vakıfbank Sms İle Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Vakıfbank Sms İle Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?Vakıfbank sms ile kredi başvurusu nasıl yapılır merak edenler için öncelikle Vakıfbankı tanıyalım; Vakıf kaynaklarının daha etkin kullanılmasının sağlanması amacıyla,1954 yılında kurulan Vakıfbank, bankacılık
ve finansal sektörün birçok dalında başarılı hizmetler sunarak, günümüze en büyük bankalardan biri olarak gelmeyi başarmıştır. Müşterilerine sunduğu birbirinden cazip olanaklara sahip kredi ve kredi kartlarıyla, müşteri memnuniyetini sağlayan Vakıfbank, müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda yaptığı çalışmalarıyla dikkat çekmektedir.

Vakıfbank Sms İle Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Vakıfbank kredilerinden birini kullanmak isteyen kişiler, banka şubesi başvurusu yapabileceği gibi, internet şubesi üzerinden ya da SMS yoluyla kredi başvurusunda bulunabilirler. Özellikle Vakıfbank SMS ile kredi başvurusu 2017 yılı içinde, geçmiş yıllarda olduğu gibi, en kolay kredi başvurusu olacaktır. SMS ile Vakıfbank kredi başvurusu yapmak için, kredi yazarak TC kimlik numaranızı ve Aylık gelirin yazılması ve 5724’e gönderilmesi yeterlidir.

Vakıfbank Avantajlı Kredileri:

Taksitli İhtiyaç Kredisi: Her türlü nakit ihtiyacı için hazırlanmış olan Vakıfbank Taksitli İhtiyaç Kredisinin ödeme planı müşterinin isteği doğrultusunda, aylık ya da 3’er aylık dönemlerde düzenlenebiliyor. 48 aylık vade seçeneğiyle müşterilerin hizmetine sunulan kredi, cazip faiz oranlarıyla da dikkat çekiyor.

İpotek Karşılığı Taksitli İhtiyaç Kredisi: Yüksek tutarlı nakit ihtiyacını karşılamayı hedefleyen İpotek Karşılığı Taksitli İhtiyaç Kredisi, kredi kullanmak isteyen kişinin üzerine kayıtlı olan gayrimenkulün kredi borcuna karşılık teminat gösterilmesiyle, eksper değerinin % 80’i oranında kullandırılıyor.

Otomobil Rehini Karşılığı Taksitli İhtiyaç Kredisi: Sahip olunan otomobilin değerinin % 50’si oranında kullandırılan Vakıfbank Otomobil Rehini Karşılığı Taksitli İhtiyaç Kredisi ile yine müşterilerin yüksek tutarlı nakit ihtiyaçlarının karşılanması hedefleniyor.

Bireysel İşyeri Kredisi: Bir işyerinin mülkiyetine sahip olmak isteyen kişilerin, alacakları işyerini ipotek olarak göstererek kullanabilecekleri bir kredi türü olarak karşımıza çıkıyor.

Arsa İpoteği Karşılığı Taksitli İhtiyaç Kredisi: Kredi kullanmak isteyen kişiye ait olabileceği gibi, başka bir şahsa da ait olan bir arsanın, yüksek nakit ihtiyaçlarında ipotek olarak gösterilmesiyle, müşterinin yüksek miktarda olan nakit ihtiyacı çözümleniyor.

Vakıfbank Yeni Yıl Kredisi: Çok uygun faiz oranları ve ödeme koşulları ile yılbaşına özel olarak düzenlenen Vakıfbank Yeni Yıl Kredisi, yeni yıla girerken, Vakıfbank müşterilerinin farklı ihtiyaçlarına cevap verebilme özelliği taşıyor.

Vakıfbank Kredi Başvurusu İçin Gerekli Belgeler:

Kredi türüne göre banka tarafından istenen belgeler farklılık göstermektedir. Ancak genel olarak başvuru sırasında istenen belgeler, başvuru formu, kimlik fotokopisi ve gelir belgesidir.

Article written by admin

Merhaba, ben Batuhan. 22 yaşındayım. 2016 yılında Webgazi.com'u kurdum. O zamandan bu zamana sizlere yararı olabilecek içerikler üretmeye çalışıyorum.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

tiktok jeton hilesi - mmorpg oyunlar - kesintisiz tv apk - netblu apk - taraftar tv apk - tiktok jeton hilesi - cs 1.5 indir - gta 5 mobile hile apk - tiktok jeton hilesi tikplus apk - pop şarkılar