arama kaydetme
Android

Telefon konuşmalarını kaydetme uygulamaları

Android cihazlarda telefon konuşmalarını kaydetme uygulamaları. Telefon konuşmaları nasıl kaydedilir? Telefonla konuşurken ses kaydı nasıl alınır? Gibi soruların cevabı bu yazıda.

Telefon konuşmalarını kaydetmek deyince insanların kafasında soru işareti oluşuyor. Halbuki sizin için çok önemli olan konuşmaları kaydetmeniz ve daha sonra tekrardan dinleyebilme imkanı yakalayabilmeniz için bu tür uygulamalar hayati önem taşır. Bizde bu yazımızda sizlere en iyi telefon görüşmelerini kaydetme uygulamaları hangileri? Liste halinde açıkladık.

Automatic Call Recorder

En çok kullanılan arama kaydedici uygulama olduğu için üzerinde bolca duracağım ve ayarlarından kısaca bahsedeceğim.

100 milyondan fazla kullanıcısı olan bu arama kaydetme uygulamasının pek çok özelliği mevcut. Bunlardan en çok dikkat çekenleri Türkçe dil desteğine sahip olması ve konuşmaların çeşitli depolama araçlarına otomatik olarak yedeklenmesi. Bütün bunların yanında uygulama sayesinde listenizde bulunan kişilerden hangilerinin konuşmalarını kaydedip etmeyeceğinizi ayarlayabiliyorsunuz. Böylece gereksiz bellek kullanımından kaçınmış oluyorsunuz. Peki Automatic Call Recorder nasıl kullanılır?

Uygulamayı indirdiğiniz andan itibaren yaptığınız telefon görüşmeleri kayıt altına alınacaktır. Yani herhangi bir ek ayar yapmanıza gerek yok.

Uygulamanın çalışıp çalışmadığını anlamak için rehberinizden bir kişiyi arayın. Arama kısmında sol üst köşede kırmızı nokta çıkıyorsa telefon konuşmalarınız kaydediliyor demektir. Telefon görüşmesi sonlandığında ekranınıza “1 yeni kaydınız var” şeklinde bildirim gelecektir. Gelen bildirimi açarak “kaydet” butonuna tıkladıktan sonra artık telefon görüşmeleriniz kaydedilmiş demektir.

Üst kısımda uygulamanın çeşitli depolama alanlarına yedekleme yapmanıza imkan verdiğini söylemiştim. Bu özelliği açmak için menüye girin, ardından bulut hesabı yazan yere tıklayın. Dropbox veya Google Drive hizmetlerinden birini seçip hesabınıza girerek her arama kaydından sonra otomatik yedekleme işlemini başlatabilirsiniz.

Buradan indirebilirsiniz.

ACR

10 milyon indirme sayısına sahip bu telefon konuşmalarını kaydetme uygulamasının ayarlar kısmında birçok özellik yer alıyor. Bunlardan bazıları uygulamanın kendi içerisinde medya oynatıcısının bulunması, her aramadan sonra arama kaydının tutulup tutulmayacağını sorması, istediğiniz aralıklarla kaydedilen telefon konuşmalarının silinmesi olarak sıralayabiliriz.

Buradan indirebilirsiniz.

Call Recorder – Automatic

Paylaştığım ilk 2 arama kaydetme uygulaması kadar özelliği olmasa da telefon görüşmelerini kaydetmek açısından işinizi rahatlıkla görecek bir uygulama diyebilirim.

Buradan indirebilirsiniz.

Article written by admin

Merhaba, ben Batuhan. 22 yaşındayım. 2016 yılında Webgazi.com'u kurdum. O zamandan bu zamana sizlere yararı olabilecek içerikler üretmeye çalışıyorum.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

tiktok jeton hilesi - mmorpg oyunlar - kesintisiz tv apk - netblu apk - taraftar tv apk - tiktok jeton hilesi - cs 1.5 indir - gta 5 mobile hile apk - tiktok jeton hilesi tikplus apk - pop şarkılar